Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kapar a kutyám? (többi...

Miért kapar a kutyám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap szült a kutyám (Rottweiler 3 éves) és most volt a 3-dik ellés.2-diknál kivégzett 4 kölyköt :(.Most is megpróbálta vna de elvettük tőle. 4 egészséges kan kutyának adott életet. DE már akkor is kapart amikor elvettük(amugya doboz alját) kaparja.és a kölykök nincsenek vele mert meg ölné őket csak szoptatáskor vannak akkor is szájkosár van az anyán.
2012. febr. 14. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

phúhúúúú

hát ezt jól kifogtad

a kölyköket vagy neked kell etetni cimusüvegből 6 óránként, éjjel is, vagy elaltatod őket

szerintem nem éri meg a vesződséget, de a te döntésed

2012. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztő vagy akkor komolyabb nincs olyan hely, fórum, állatorvos, akitől ezt meg tudod kérdezni?


Itt tele van laikus, hobbyállattartóval, talán két tenyésztő (igazi) szokott itt válaszolgatni....

Nem hiszem el, hogy ennél jobb helyet nem találtál.

2012. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

3 évesen 3 alom? Büszke lehetsz magadra.

Elletsz egy szerencsétlen kutyát, aki alkalmatlan arra, hogy kölyköket neveljen. Elárulnád, hogy miért cseszel ki a kutyáddal?

2012. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Akiteki ***** válasza:
Nem lehet ezeket az állatkínzókat valahogy ip cím alapján lenyomozni és a nyakukra küldeni az állatvédőrséget?
2012. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2. és 3. válaszolónak teljesen igaza van. a konkrét kérdésre, azaz, h ebben a helyzetben miért kapar a kutyád, itt nagyon kis eséllyel kapsz majd hiteles választ - én sem tudom megmondani. a válaszodat olvasva nekem is rögtön az ugrott be, hogy egy 3 éves kutya esetében nagyon sok a három ellés. ha a helyedben lettem volna, tavaly, amikor megölte a kölykeit, azon nyomban elhatároztam volna, hogy többé nem pároztatom, mert alkalmatlan rá. tényleg rosszat teszel neki is, és a kölyköknek is, akiknek 8 hetes korukig az anyjuk mellett lenne a helyük.
2012. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Azt kihagyva, hogy szaporító vagy, mi a francért kell olyan kutyát újból befedeztetni, amelyik már az előző ellésnél kivégzett 4 kölyköt? Nyilvánvaló, hogy nem "anyatípus", ami természetellenes, valószínű idegrendszeri gondja van, amelyet örökít is. Gratulálok!:(
2012. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szülés utáni depresszió és ha még párosul gyenge idegrendszerrel,akkor csúcs. Ezt kell szaporítani, tényleg....amíg az ember a kukába meg a pöce gödörbe teszi a csecsemőt,addig a kutya megeszi meg legyilkolja...
2012. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A normálisabbja 2 éves kora előtt nem elleti meg a kutyáját...tehát most gondolkozhatsz, hogy Te mi vagy...
2012. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na ide figyeljetek köcsögök nem lett be párosítva csak a második tüzelésénél . amikor kinyirta a második almot úgy gondoltuk adunk neki 1 esélyt h csak félre lépés volt. de a 1szülés és a 2-es szülés között ki volt hagyatva 1 tüzelés csak most nem fagytunk ki mert az javasolta az állatorvos ja és a kutyának nincs gyenge idegrendszer és még1 ien válasz ...
2012. febr. 14. 19:19
 10/15 anonim ***** válasza:

A 3 tüzelés előtt nem szoktak kutyát fedeztetni.

Hiába vagy felháborodva, amit csinálsz, az gusztustalan és semmi felelősségtudat nincs benned.

2012. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!