Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek öreg már egy 6...

Szerintetek öreg már egy 6 éves mopsz kutyus az elletéshez? Most lenne rá lehetőség, hogy legyenek kiskutyik, csak nem tudom, hogy nem-e öreg hozzá.

Figyelt kérdés
Az orvosunk szerint már az, de ő kicsit túlzásba esik mindennel és nem nagyon veszem komolyan amit mond. Lecseszett, hogy miért vittem le gyalog a kutyát hozzá (3utca), mert, hogy mennyire liheg... miért a kutyák nem szoktak? Na szóval ilyen. Egyébként egy teljesen egészséges, életvidám kutyusról beszélünk.
2012. febr. 15. 08:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Maga az ellés is megviselné szegényt, és én irtam egyébként a cikket, és abban is le van irva, hogy minden szukának egyszer ellenie kell - ami egy nagy tévhit, hiszen mint mondtam, nekem egy kis szukám emlőrákban pusztult el, és mégis ellet,nah itt a bizonyiték, hogy muszáj ellenie, különben nem lesz emlőrákos!

Az ivartalanitás sok szukánál kedvező, sőt ajánlott!

Ha tehetném és vissza fordithatnám az időt, akkor ivartalanitottam volna a szukámat, és lehet hogy még mindig élne szegény!

A kiskutyákat nem akartuk, egyszer átszökött a szomszéd kutyája, és sajnos meg lett az eredménye! És az álvemhesség sem lesz többé! A bátyjám kutyájának meg méhdaganata volt, és annak is voltak kölykei, szóval ne hidd el a régi falusi mondákat: hogy minden szukának életében egyszer ellenie kell!

2012. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Köszönöm válaszod. Ilyen válaszokat vártam, ami tapasztalatot ír le, nem légből kapott dolgokat. Félek az ivartalanítástól is. Az mennyire veszélyes és mennyire viseli meg a kutyákat?
2012. febr. 16. 14:28
 33/34 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy nem kellene már ilyen korban pároztatni a kutyádat.Nekem is mopszom van,mi sem akartunk neki kölyköket.Aztán 1 évvel ezelőtt 3 kis csomót találtam az emlőjénél.Elvittük dokihoz,kapásból rávágta,hogy daganat,amely azért alakult ki,mert nem ellett a kutyám.Azt mondta,hogy ha nem ellik,akkor felborul a "természet rendje" és így nagyobb eséllyel alakulnak ki daganatok.Megműtötték,ivartalanítva is lett.Azóta jól van.
2012. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítást pár nap alatt teljesen kiheveri. Még mindig jobb most egészségesen ivartalaníttatni, mintha később, idősebb korában egy betegség miatt a legyengült szervezetű kutyán kellene ugyanezt a műtétet elvégezni sokszor nagyobb kockázat mellett.
2012. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!