Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, ez a fajta...

Mit gondoltok, ez a fajta illene hozzám?

Figyelt kérdés

Az ír szetterre gondoltam. Szerintetek a leírás alapján mennyire megfelelő az én életstílusomnak?

Van egy nagy kertem,de éjszakára bent aludna velem.

Mindig vinném biciklizni,túrázni,sétálni nagyon sokat.

Nagyon fontos lenne,hogy ne legyen makacs,könnyen tanítható legyen főleg az ilyen alap dolgokra,mint pórázon sétálni,ül-fekszik-marad..stb

Valamint mivel kb egész nap otthon vagyok,hogy szeressen emberek közelébe lenni,és nelegyen "független"

Egyéb javaslatok ha vannak?

24/L


2012. febr. 17. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Golden Retriever, Labrador Retriever is jó lenne szerintem. De nekem volt ír szetterem, szerintem jó élete lenne így. A lényeg, hogy sokat mozogjatok :)
2012. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 compactegon ***** válasza:

szerintem is jó a szetter is. bár ők azért hajlamosak elrohangálni. de ilyen élet mellett szerintem bármelyik fajta kutyát választhatnád, ha ennyit császkálsz vele tuti lefárad :)

a német juhász jutott eszembe még, amit emlékeim szerint még sosem ajánlgattam. de azért az is eszembe jutott, hogy az sem baj, ha esetleg meg tud védeni mindamellett, hogy illenek rá a kívánalmaid. sőt, én még a dobermannt is megfontolnám, bár ha a szetter tetszik, akkor ez egy meddő ötlet :)

2012. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik kutya megfelel ezeknek a feltételeknek.


Mondjuk a szetter kicsit makacs és néha szeret egyedül lenni, ha anyira emberszeret6ZO kutát akarsz válssz inkább goldent, vagy labit :)

2012. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!