Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tart valaki Cane Corsot lakásba?

Tart valaki Cane Corsot lakásba?

Figyelt kérdés

Tartható egy ilyen kutya lakásba?

Szabadidőm lenne rá elég, naponta pár órát tudnék vele foglalkozni, sétálni vele....


2012. febr. 17. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem lakásba való kutya.

Egyik ismerősünknek volt egy szuka. Tavaly nyáron halt meg :(

Sokkal jobban szeretett egész nap a kertben lenni...

Bár lehet bent de azt nem bírja hogy 6-7 esetleg 8 vagy több órát a lakásban van.

Max olyan 2-3 óra....

2012. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
6-8 órát nem is lenne bent. Max 4 óránként mennék vele ki....
2012. febr. 17. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Azt mondják, hogy szinte bármilyen fajtát lehet lakásban tartani. Így elvileg corsot is. Én viszont nem tenném. Munkakutya, erős területvédő ösztönnel, és elég nagy mozgásigénnyel.
2012. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
barátnőméké is a kertben szeret kint lenni, néha bemehet a házba de nem különösebben kedveli :) ha annyira lakásban akarsz kutyát tartani akkor más golden retriever már ha már nagyobb testűt akarsz :)
2012. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Mert egy dolog, hogy leviszed 4 óránként, de lent kell vele lenni órákat!! Szerintem nem lakásba való kutyus!
2012. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom panelről lenne szó. Ami igazából itt baj az a lépcsőzés... az ekkora kutyáknál vigyázni kell, hogy kb 1 éves korokig ne nagyon lépcsőzzenek, pontosabban nem tudom a miértjét, de vedd fel egy tenyésztővel a kapcsolatot és ő majd segít. Ne a gyakon érdeklődj, hanem egy tenyésztőnél, ő tudja igazán mik az igényei az adott fajtának!
2012. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott a cane corsot lakásba tartani.Nagy a mozgásigénye és munkakutya.

Ha minden képpen szeretnél a lakásba kutyát tartani,akkor válassz szerintem egy kisebbet.:)

2012. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Cane corso kapcsán nincs tapasztalatom.

Bullmasztiff nem tetszik esetleg? Őt nyugodt szívvel lehet lakásban tartani :)

2012. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet lakásban tartani, ahogy bármilyen kutyát, ha foglalkozol vele. A legtöbb ember, akinek kertje van, sokkal kevesebbet foglalkozik a kutyájával, merthogy elvan ő a nagy kertben... Ez kevés.

Akik lakásban élnek, sokkal inkább odafigyelnek a kutyájukra. Leviszik, futtatják, lemozgatják.


Tehát nem a lakás vagy a ház a probléma. Ha eleget foglalkozol vele, és valóban 4 óránként leviszed, akkor akár egy garzonban is tarthatnád. Abban az időben úgyis csak aludni fog.

2012. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan tartható lakásba,ha kellő mozgást biztosítasz számára!! Van ismerősömnek lakásba,napi többszöri séta,hétvégén kutya suli. Semmi gond nincs vele!
2012. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!