Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lakásban élő kutyusotoknak...

A lakásban élő kutyusotoknak engeditek, hogy az ágyatokra/ba feküdjön?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Egyértelműen nem!

Eszébe sem jutna, nevelt kutyánk van.

2012. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Akiteki ***** válasza:
67%
Nekem is jól nevelt kutyáim vannak. Ezért engedem meg, hogy az ágyban aludjanak.
2012. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

A megfelelő sorrend megvan, a kutyáim nagyon jól neveltek, akár emberek között vagyunk, akár bármilyen más állattal, mindig kezelhetőek és kontrollálhatóak, sokkal inkább, mint a legtöbb kutya.

És igen, az ágyamban alszanak.

2012. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mailerdeamon ***** válasza:
74%
Nekünk a kis pincherek régen ágyban aludtak. Mostanában az egyik ideiglenesnek megengedem, hogy odafeküdjön amíg este olvasok, de utána magától megy a helyére aludni.
2012. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, engedem, hogy ráfeküdjön, ha úgy akarom.

De ha épp nem akarom, azt egy ránézésből észreveszi, és lemegy.

2012. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert a mi foxi kutyusunk is ágyban alszik,de amikor meggondolja átmegy az ő helyére. Egyébként sokan olyan pedáns,ápolt hiába szabad felugrania,de nem tenné séta után,addig amig meg nincs alaposan törölgetve.Mondhatnám azt is hogy sokszor tisztábbak a benti kutyusok,mint sok ember!!!!
2012. febr. 18. 09:33
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk sem aludhatnak az ágyban. Van nekik külön fekhelyük.



Csak nekem böki a szemem, hogy csak az lett lepontozva, aki nem engedi a kutyát az ágyába? :(

2012. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Imádom ezt a szélsőséges és ostoba felfogást. Ez is, hogy csak akkor jól nevelt egy kutya, ha nem a gazdi ágyában alszik, olyan, mint hogy a kutyának kínzás, ha lakásban él. Mindenki maga dönti el, mit tehet meg a kutyája és mit nem és azt hiszem, senki másnak, de különösen nem idegen, arctalan embereknek nincs joga efölött ítélkezni.

És a kutyám az ágyamban alszik velem.

2012. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
A mostanit nem, bár volt olyan kutyám aki a lábamnál aludt. Se nem ellenzem se nem vagyok mellette, mindenki meg tudja ítélni saját maga, hogy mi neki a jó. Ha valami zsebkutyánk lenne, akkor azt lehet felengednénk, de a mostani túl nagyra fog nőni, azt meg mégis hogy magyarázzam el neki, hogy csak addig jöhetsz fel amíg pici vagy...
2012. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
68%

Mindenkinek módjában áll eldönteni, hogy szeretné-e az ágyában látni a kutyáját, vagy nem. A kitartó, makacs és a gazdi falkavezérségét állandóan megkérdőjelező kutyát szerintem sem szerencsés felengedni bármikor az ágyba...viszont ha CSAK engedéllyel mehet fel, az pont, hogy a gazdi pozícióját erősíti a kutya szemében!


Én nem engedem fel az ágyamra a kutyámat, nem is akar feljönni. Eddig a nálam töltött 3 éve alatt max. 5-ször hívtam fel az ágyba, akkor ott simiztem, dögönyöztem, pihentünk egyet, de kis idő után magától ment is le.

Kan kutya, hagy némi nyomot maga után, hullik a szőre...nem túl gusztusos és higiénikus szerintem a dolog...

2012. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!