Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kb.400 négyzetméteres...

Egy kb.400 négyzetméteres kertbe, jó körülmények között milyen kutyát lehetne tartani?

Figyelt kérdés
Én Huskyra gondoltam, kétnaponta tudom vinni sétálni, meg hétvégéken.Esetleg még Berni pásztor.Szerintetek melyiket érdemesebb?
2012. febr. 19. 10:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Kertesházban 2 naponta sétáltatás teljesen elegendő.Sőt.

Az előző okosoknak üzenném,hogy a foglalkozás nem egyenlő a sétával.

2012. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Inkább berni! A huskynak nagyobb a mozgásigénye, és valljuk be 400m2 azért elég kicsi, persze ekkora területen is le lehet fárasztani, csak hát...

Gondolom első kutya lenne, és ha ez igaz akkor főleg berni! Tökéletes első kutyának.

2012. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hogyha valóban sokat tudnál foglalkozni a kutyával,az jó.De ez lenne az első kutyád?Mert ez egy kicsit megváltoztatná a válaszomat.Amúgy a husky (én úgy hallottam) játékos kedvenc,aki néha hajlamos feltúrni a kertet,szóval,ha nagyon félted a virágaid,meg ilyesmi nem ajánlanám,játékos kutya,igényli a törődést(nem mintha más kutya nem igényelné). A berni pásztor akármilyen kutya lehet,őrző-védő,kedvenc stb. csak a neveléstől függ.Természetesen a husky természete is a neveléstől függ.De van még pár kutyafajta amit ajánlanék,első kutyusnak is.Gondolom nagy fajta kutyákat szeretnél így leírnám az ajánlásaimat.Természetesen a döntés a tiéd.

Ír szetter,szamojéd,agár,dalmata,golden retviever,gordon szetter,stb.

Itt van a berni pásztorról 2 oldal: [link]

[link]

Itt pedig a huskyról: [link]

[link]

2012. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!