Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor most már mindig csak...

Akkor most már mindig csak rizst kell adnom a kutyámnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 heti rizs diétát kapott a kutyám ,pénteken telt le, így rizses tápot kapott ,de most megint kutyog a hasa és mindig ilyenkor fog menni a hasa,mert múltkor is ez volt...így is amit kap táp az sensitive ,érzékeny gyomrú kutyáknak való, és már attól hasmenése lesz hogy rizsbe keverem neki a tápot ,akkor elég érzékeny a gyomra vagy nem tudom, holnap felhívjuk a dokit hogy mit tegyünk, rizsen nem élhet ,mert abba nem sok tápláló dolog van,mondjuk sárgarépát meg májkrémet kapott hozzá..


szerintetek van egyáltalán olyan táp ami ennyire érzékeny gyomrú kutyáknak van???


10 éves bichonról van szó ás pro plan tápot kapott


2012. febr. 19. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatorvos mit mondott? És a másik állatorvos?
2012. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt széklet vizsgálat, hogy mitől is megy a hasa? Lehet, nem érzékeny gyomrú, hanem emésztési, felszívódási baj van a háttérben.
2012. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem volt széklet vizsgálat ,azt mondta hogy az emésztésével van vmi és hogy 2 hétig rizst adjunk neki meg vmi e-betűs pasztát(bélflóra regeneráló) meg mondta hogy a 2 hét letelt akkor hívjuk fel hogy mi a helyzet, de holnap felhívjuk hogy most akkor mi legyen..
2012. febr. 19. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Végül is várt, hogy valóban eltalálta-e a baj okát. Mivel nem használt a "kezelés", ha nem ajánlja, kérjél bélsár vizsgálatot.
2012. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

oké majd kérünk akkor


köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 19. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kutyámnak is eléggé érzékeny a gyomra. Amikor nagyon ment neki akkor én az Eukanuba intestinal tápját adtam neki, ez egy speciális állatorvosi táp, attól neki helyrejött. Mondjuk hosszútávon ez nem olcsó mulatság.

Mostanság én Bárányos-almás Acana-t adok neki natúran. A májkrém az nem jó, mert zsíros. Ne adj neki se konzervet se májkrémet. Próbáld meg, hogy csak száraztápot adsz neki. Én az enyémnek csontot szoktam még adni.

2012. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A májkrémet a doki mondta hogy adjunk a rizs meg répa mellé de nem minden nap kapott belőle,konzervet egyáltalán nem kapott..akkor veszek neki acana tápot vagy megkérdezzük a dokit ,hogy mit ajánlj..csak natur táptól tuti megy a hasa,szóval a pro plant leváltom,megnézem mennyi a eukanuba,bár tudo

m hogy nem olcsó..


a széklet vagy bélsár vizsgálat mennyiba kerül???

2012. febr. 20. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Elöző válaszoló vagyok. Nekem azt mondta az állatorvosunk, hogyha komoly baja lenne a kutyának akkor az a kedélyállapotán is látszana. Tehát, ha a hangulata olyan mint eddig, akkor valószinüleg a száraztápra vagy egyéb kajára ézékeny. Milyen a kedve?

Lehet, hogy megpróbálhatnál egy probiotikum kúrát tartani neki. Az helyreállítaná a bélflóráját! Állatpatikában lehet kapni kb 1500 Ft körül van!

2012. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mérlegelj....egyszeri vizsgálat= a baj okának kiderítése

Vagy.... most ilyen tápot veszel, aztán idővel másikat veszel,kipróbálsz különböző praktikákat, stb.

2012. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kedély állapota az jó, kapott bélflóla helyre állító pasztát 10 napig, ezt is a doki írta fel..de én is a tápra gyanakszom hogy arra érzékeny,ugyhogy váltok,eukanuba elég drága,de az acana olcsóbb és kimérve tudom venni
2012. febr. 20. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!