Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy tacskó egy nagyobb...

Ha egy tacskó egy nagyobb testű kutyával párosodik, mondjuk egy rotival, akkor lehet valami baja a kis tacsinak szülés közben?

Figyelt kérdés
gondolok itt olyanra, hogy elpusztulhat szülés közben? vagy valami? még csak 2-3 napja jár be iide egy nagykutya, de nem tudunk vele mit csinálni, mert beugrik még a magas kapun is. a kutyáknál nincs olyan gyógyszer mint az embereknél, hogy "eggyüttlét utáni" vagy minek nevezik? hogy ne legyen kiskutyája? nagyon nem szertném hogy baja essen..... légyszi segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 20. 16:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, na de látom helyesen döntöttél! :) Ivartalanitás! :)
2012. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Akiteki ***** válasza:
20 ezerből biztosan bőven kijön. Lakhelytől is függ. Nálunk a 20 kilós kutyát ivartalanítja az orvosunk 16 ezerért. Egy ennyi idős kutyának semmi kockázat nincs a műtétben. Ivartalaníttattam már 11 évest is.
2012. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
mind1 én az ivartalanítást látom jónak... és az is lesz. kutyusokat menhelyre meg nem lenne szívem beadni, és inkább akkor az ivartalanítás
2012. febr. 20. 18:17
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy szebbé tetted a napomat, köszönöm, hogy értelmes emberhez méltóan gondolkodsz, köszönöm, hogy felelősségteljesen gondolkodsz a kutyusoddal kapcsolatban, köszönöm.... már ránk fért :) Ezzel teszel a legjobbat neki!!
2012. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Akiteki ***** válasza:
100%
Ilyenekért érdemes néha idejönni. Köszönöm én is!
2012. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nagyon jó döntés!

Kérdező! Merre laksz? Ajánljunk jó dokit?

2012. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
nem kell köszi :) a mi dokinkban bízunk, nagyon jó orvos ;) leváltottuk 2-3 éve, mert az azelőtti hülye volt.... meg fiatal... és nagyon nem értette hogy mit csinál. de a mostanival meg vagyunk elégedve! de azért köszönöm ;)
2012. febr. 20. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!