Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SZerintetek hogy jobb neki?

SZerintetek hogy jobb neki?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki , hogy szétköltözünk a párommal.Van egy 10 hónapos kiskutyánk.A kutyus velem maradna. A kérdésem az hogy lenne szerintetek jobb a kutyusnak ha találkoznának néha párommal vagy ha többet nem.Ha voltatok ilyen helyzetbe hogy oldottátok meg?
2012. febr. 20. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell találkozniuk többet. 10 hónapos kutya hetek alatt elfelejti a párod .. ha találkoznak akkor csak nehezebb az elszakadás.

Nem gyerek, csak 1 gazdára van szüksége.

2012. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előzőnek igaza van, nem kell találkozniuk ,meglesz nélküle pár napig biztos keresni fogja ,de túl teszi magát rajta.


én kutyám 1,5 évesen került hozzám és 4 napig még feljárt a régi gazdi ,de szerintem a kutyának rosszabb volt mindig nyöszögöt, amikor már nem jött többet akkor 3 napig még nem nagyon találta a helyét utána elvolt :)

2012. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kutyának 1 gazdája van. Általában ő a falkavezér, ő neveli, eteti és jár vele orvoshoz.

Nem hinném, hogy egy 10 hónapos kutyának találkoznia kéne az exeddel. Max az exed akarja majd látni. De az előttem lévővel egyet értek, valszeg csak nehezítené az elszakadást.

Amúgy most ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a kutyának találkoznia kell-e az anyjával minden héten...:)

2012. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek néhány napig hülyének néztek, és bepróbálkoztak mindenféle rosszalkodással, miután "széthullot a falka" de már megbékéltek.
2012. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lakle ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben. Semmi probléma nem volt, mert addig is az én kutyám volt, annak ellenére, hogy néha ő is sétáltatta. Szoktunk találkozni, a kutya mindig nagyon örül neki, de nem miatta tartjuk a kapcsolatot. Egyébként a kutya lelkiállapotában semmi nem változott, nem okozott ez neki "törést".
2012. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!