Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pedigree vagy a friskies...

A pedigree vagy a friskies táp a jobb?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan véleményt, hogy mind a két táp szar. Köszönöm, de tartsák meg maguknak, tisztában vagyok vele én is. Csupán kíváncsi vagyok, hogy melyik a jobb a kettő közül.
2012. febr. 15. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy hogy milyen kupac szarba lépsz bele? Szar - szar ...

Tökmindegy melyiket adod neki, mindkettövel csak ártasz ...

2012. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp a kettő közül kell választani akkor a Frieskies.

Azt azért megkérdezhetem, hogy azért kérdezted mert csak érdekel vagy azért mert ezzel szeretnél etetni?

2012. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ott a pont az elsőnél. A reklámjuk jó, de a tápértékük nulla, ízfokozó meg színezék. Az már jónak számít, ha 3% hús van benne. Mindkettő szar, de te tudod mivel károsítod a kutyád egészségét.
2012. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Friskies
2012. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Egy fos mindkettő.
2012. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2. hozzászólónak: Nem szeretnék huzamosabb ideig ezzel etetni, fél kilót vettem mert elfogyott a táp és nem tudtam melyik a jobb. Ezt pedig minden "sarkiboltban" lehet venni. Ezek szerint a Friskies jobb. Hát én pont Pedigreet vettem, pedig variáltam úgy emlékeztem én is, hogy a Friskies a jobb.

Egyébként Dog Chow tápot szokott kapni, csak elfogyott és a boltban sem volt.

Remélem azért nem "nyírom ki" a kutyám félkilótól.

2012. febr. 15. 16:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem nyírod ki vele, főleg ha csak rövid ideig eszi :) Ha huzamosabb ideig eszi ezt, akkor sem öli meg, de nem lesz túl egészséges a kutya.
2012. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Belehalni biztos nem fog főleg nem fél kg-tól.

Esetleg ha gondolod nézd át ezt a táblázatot vannak benne még a DC-nál is olcsóbb tápok amik ennek ellenére jobb minőségűek (az árak a zoofast.hu és a vakkanto.hu-ról ill tescoból vannak).

Persze nem rá vagy lebeszélni akarlak, csak ha gondolod...

[link]

2012. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Az én kutyáim sem esznek valami nagy minôségû tápot. Mert tudjátok nem mindenkinek telik arra,hogy folyamatosan a legjobbakat vegye a kutyának. Lehet,hogy nem anyira egészséges, de attól még legalább anyira szeretjük,mint más. Attól,hogy mindenki nem a legjobb minôségû táppal eteti a kutyáját már el is van ítélve? Ilyen rossz gazda meg olyan? Olyan emberek is vannak akik imádják a kutytájukat és még sem telik nekik tápra,étel maradékot eszik és egészséges még 16 évesen is!
2012. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kutyáim Friskies tápot esznek és semmi bajuk! Hihetetlen, de még mindig él! És 7 éve nem olyan nagy minôségû tápot eszik.
2012. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!