Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van igény erre? Folytassam,...

Van igény erre? Folytassam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem blogot írni a kutyámról, és megfordult a fejemben, hogy van rá igény? Ti mit gondoltok a kutyás blogokról?
2012. febr. 20. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy e rá igény..

De én szemény szerint olyan blogokat ahol egy egyén a saját kutyájáról ír nem szoktam nézegetni.

2012. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs rá igény mert senkit nem érdekel de neked jó, én is írtam régen szerettem :)
2012. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sok kutyás blogot olvasok. Persze csak azokon maradok rendszeres olvasó, akiké érdekes, történnek benne dolgok.

Egyébként megadod a címét?:)

2012. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki jól ír, szépen és választékos fogalmaz, érdekes történeteket ír, akkor természetesen. Nem vagyok egy nagy blogger, de van 1-2, amit figyelemmel kísérek, mert jó érzés, és szórakoztató olvasni.

Ugyanaz, mint a könyv. Vannak jók és rosszak. Önmagában egy blog még se nem jó, se nem rossz, rajtad múlik, hogy milyen lesz:)

Sok sikert!

2012. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez függ az írástól. Nekem van olyan ismerősöm, aki régen (amíg nem volt annyi munkája) egy netes fórumra időnként "naplót" írt a kutyáiról. Mivel nagyon jól írt és nagyon jó sztorikat, mindenki nagyon várta ezeket a bejegyzéseket, nagyon jól szórakoztunk rajta. Sajnos mostanában jóformán csak köszönni jár be.
2012. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Maximum olyan kutyás blogot olvasok el, amiből tanulhatok valamit kutyakiképzéssel, sporttal, ilyesmivel kapcsolatban. Az szerintem senkit nem érdekel, hogy ma kimentem Buksival a parkba és megkergetett három mókust. De attól is függ milyen stílusban írsz.

Szóval ha nincs igazából semmi mondanivalód, nem történik veletek semmi különös, nem képzed a kutyád a semmire, nem tudsz szakmailag hasznos információt nyújtani, akkor inkább kapcsold ki a géped és foglalkozz a kutyáddal, hidd el, ő is többre fogja értékelni!

2012. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én régen honlapot csináltam a kutyámnak , a fajtájával hasznos tudni valókról is írtam meg minden,meg én is írtam történeteket a kutyámról ,de kb 2 évig tudtam rendszeresen frissíteni ,utána meguntam és időm is kevés volt ,elégé vissza is esett a nézettség, kb 20 kutyás társoldalam volt akik szintén kutyáikról csináltak oldalt, ők is bezárták az oldal ,ők is megunták vagy idejük nem volt...


de ha érdekességeket is írsz le ,mondjuk a fajtájával kapcsolatban vagy egyéb akkor lehet rá igény, de add meg a címet én is elolvasnám :)

2012. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Figyelemmel követek néhány blogot, amelyben a kutyák neveléséről, különféle kiképzésekről és sportokról van szó. Ez tényleg attól függ, hogy miről, milyen gyakran és milyen módon írsz...folytasd, oszd meg egy-két helyen, aztán várd a következményeket! :)
2012. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is írok blogot, de a kutyát nem érdekli :)) Akkor lehetsz sikeres, ha például blog.hu-n állsz neki írni, és felfigyel rád az index, kitesz főoldalra vagy ilyesmi, illetve ha legalább egy posztoddal csinálsz egy facebookos lavinát vagy valamit, és persze ha amúgy olyan a stílusod, meg úgy választod meg a témákat, hogy ne unjanak bele az átlag olvasók :)
2012. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem mindettől függetlenül folytasd, jó emlék lesz az később, meg hát ha neked élvezet írni, az bőven elég :)) Ráadásul egy idő után ugye sok témáról írsz, előrébb kerülsz a google-ben, egyre többen fognak megtalálni, és még akár olvasóközönséged is lehet. Videókkal meg képekkel dobd fel, az sokat segít ;)
2012. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!