Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csináljak a kutyámmal...

Most mit csináljak a kutyámmal? NEM AKAROK MEGVÁLNI TŐLE. SOS.

Figyelt kérdés

1 Hónapra utazom kb hajnali 3kor Ukrajnába,eszembe se jutott hogy ezzel gond lehet,vinni akartam a kutyámat is.

Van neki chipje,útlevele,érvényes oltási könyve.

Nincs meg neki ez a 3 nappal a beutazás előtti papírja sem sem vérminta titer-vizsgálata.


MIIIT CSINÁLJAK MOST?nem kérek oltásokat,hogy előbb kellett volna gondolkodnom:(

[link]


ezek am mennyibe kerülnének?


2012. febr. 20. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem tudod eltolni az utazást?


Ha nem, hívj fel egy rokont, vagy barátot, hogy fogadják be, most kiteszed a kaját az asztalra, és pénzt további kutyakajára, és magukhoz veszik, vagy járnak etetni... Hosszú idő ez az egy hónap, de mi a rövidebbeket így oldjuk, és mi is segítünk így rokonoknak.

2012. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ennyire nem vállalja senki.Mindenkit megkérdeztem már.

Maximum annyit tudok tenni,hogy holnap utazom (Drágábban saját költségen) de egy nap alatt ezeket meg tudom csinálni?Ezek mennyibe kerülnek?

2012. febr. 20. 20:35
 3/14 anonim ***** válasza:
esetleg egy kutyapanzió? csak egy ötlet. nem tudom, mennyibe kerülne, még sosem volt dolgom velük én is mindenhová viszem az ebet, de ha nem tudom, anyum vigyáz rá. ha rokonokkal, barátokkal nem tudd megoldani, talán így meg lehetne.
2012. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Akiteki ***** válasza:
A titer legalább 1 hét.
2012. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egy nap alatt nem tudod megcsinálni? mennyire nézik ezt a határon? Én Szerbiába utazom rendszeresen kutyákkal, és még egyszer sem kérték a titert. Szerintem az Ukránok befele nem kérik, max. a magyarok hazafele.
2012. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem kérdőjel az első mondat végén, hanem pont:)
2012. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Akiteki ***** válasza:

Ukránoknál még én sem voltam, de nem egy ukrán kutyát hoztak már ide és egyiknek sem volt titerje. A magyar határőr az esetek többségében azt sem tudja, hogy mi az.

Odafelé nem kell, csak hazafelé. Azt meg el nem tudom képzelni, hogy ha már ott vagyok a határon, akkor a saját kutyámat ne engednék haza.

Egy kis kommunikáció kell csak. Én még azt is megmagyaráztam a román határőrnek, hogy az én kocsimnak nem is kell biztosítási zöld kártya.:))))

2012. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy egyetlen ismerős, szomszéd, rokon, barát nem lenne,aki megbízható és elvállalná. Elvégre nem végleg maradna nála.
2012. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Legvégső esetben csak a menhely a megoldás. De akkor már soha nem adják vissza neked, mert megbízhatatlan vagy. Egyébként nem értem. Ha gyerek lenne akkor tuti találnál megoldást. "Csak" mert egy kutyáról van szó, már nem sikerül? Lerázod majd mint egy koloncot? Kiteszed az utcára? Mondd le az utat, vagy told el.Ha elhagyod a kutyád egy szar alak vagy, és te sem érdemelsz jobb sorsot. Nem hiszem el, hogy minden második ember ilyen felelőtlen!
2012. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó,te baromi nagy gyökér vagy mellesleg. -.-

Egy szóval sem mondtam,hogy utcán hagynám vagy menhelyen vagy bárhol.És az hogy neked mondjuk sok lehetőséged lenne elhelyezni nekem nincs.

El sem tudod képzelni,azt mennyire életbevágó nekem elutaznom.Nekem holnap ott kell lennem,ha levágnám a karom akkor is.

Ne ítélj hogy ne ítéltess.

Nem mondtam semmi CSAK-ot,sem azt hogy nem akarom megoldani mert CSAK a kutyám,ha ilyen támadó szaralak vagy húzz el innen a kisebbségi komplexusoddal.

És ha számodra ez nem CSAK egy kutya,akkro légyszíves adj tippet vagy kussolj.-.-

Arról,meg hogy én nem érdemlek jobb sorsot,még abban az esetben is ha menhelyre adnám,baromira nem vagy SENKI ebben a világban,hogy ezt állíthasd/kívánhasd/gondolhasd számomra.

Ha nincs semmi mentő ötleted,ha nem tudsz bátorítani valami lépésre,akkro húzz el aludni,húzz el és ne OFFolj.

2012. febr. 20. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!