Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy széklet...

Mennyibe kerül egy széklet vagy bélsár vizsgálat egy kutyának?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 17:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
amúgy meg tényleg csak kíváncsi lettem volna hogy mennyibe kerül mielőtt elvinnénk , ennyi az egész
2012. febr. 21. 18:20
 12/24 anonim ***** válasza:
5000-15000Ft közt állatorvostól függően. Hívd fel a saját állatorvosotokat telefonon és kérdezd meg ő mennyiért vállalja. Sajnos ilyen dolgok nincsenek ingyen.
2012. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kegyes Attila, te ki vagy? A válaszaid alapján mintha most jöttél volna a dzsungelből...
2012. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

felhívjuk a héten ,megnézzük jó e a táp ,ha emellett is fosokázik akkor felhívjuk..



én is láttam már ennek az Kegyes Attilának a válaszait elég érdekes dolgokat ír másoknak is

2012. febr. 21. 19:55
 15/24 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy 2hétig csak rizst kapott, ha hirtelen ezután elkezdesz tápra váltani (mindegy milyenre) akkor valószínűleg ugyanúgy fog menni tőle a hasa. Esetleg próbálj ki a következőkből pár receptet/hasonlót:

[link]

És fokozatosan adagold neki hozzá a tápot.

2012. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,nem azzonal adtam neki tápot 3 napig rizses tápot kapott és tegnap kapott csak sima tápot ( acana bárányos almásat) ma reggel megint rizses tápot kapott és délután is azt fog,most elosztottam neki ugy a kajáját hogy reggel és este is kap..
2012. febr. 22. 07:50
 17/24 A kérdező kommentje:
Most van neki 2-3 napig elegendő rizs, ezt a tápba bele keverem ,ha elfogy a rizs akkor natur tápot kap ,majd akkor kiderül hogy rendbe jött e. Ma már normális volt a kakija, szóval a tápváltás is segített, mert első két napban amikor a proplant kevertem a rizshez , akkor ment a hasa, úgy is hogy rizzsel kevertem , de úgy gondoltam veszek acanát mert mondták hogy ez jó az érzékeny gyomrú kutyáknak tegnap vettem fél kg-ot és most próba alatt van tegnap kapott délután belőle simán mert akkor még nem volt kifőzve rizs ,ma reggel már rizst is kapott az acana mellé és most este is így kapja majd..
2012. febr. 22. 16:07
 18/24 anonim ***** válasza:
Remélem beválik! Majd írj, hogy mi van vele.
2012. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Kegyes Attila ***** válasza:
0%

Attól, hogy a kutya az ember mellett él, meg szelektíven tenyésztett, attól még a szervezete ugyanúgy működik mint bármely kutyafélének a természetben, kezdve az afrikai vadkutyáktól az Ausztráliai dingókon keresztül az Északamerikai farkasokig, és teljesen mindegy hogy palotapincsiről vagy bernáthegyiről van szó!

A kutya nem lett húsevőből tápevő állat alig egy-két évtized alatt! Ahhoz, hogy az egészséges élethez szükséges diéta megváltozzon egy adott faj számára, többszázezer éves evolúcióra van szükség!

Ez az igazság, így működik a természet!

Az első és legnagyobb hiba amit egy kutyatartó vagy bármely állattartó elkövet, hogy azt hiszi csak azért mert az ő állata háziasított, és mondjuk szobában él, máris anatonómiailag is megváltozott. Máris szüksége van gyógyszerezésre, télen ruhára, és tápon kell élnie.

De ez nem így van! Egy amerikai milliomos "kényeztetett" ölebe is pontosan ugyanolyan ösztönökkel, ösztönös viselkedéssel, és ugyanúgy működő szervezettel rendelkezik, mint a vadon élő rokona, min tpéldáúl egy farkas!

A kulcsszó: Evolúció!

Bármiféle ösztönös viselkedési vagy szervezeti, mint pl emésztőrendszerbeli változáshoz, evolúcióra van szükség az meg nem történik pár évtized, de még pár évezred alatt sem!

2012. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

igaz amit leírtál,de ettől a kutyám nem fog helyre jönni,amúgy már jó pár éve tápon élnek a kutyák és semmi bajuk nincsen, persze a csirkés táp okozhat allergiát ,de ezen kívűl semmi..én pl nem tudom megtenni azt hogy főzzek a kutyámra és csirke kilőve mert nem csak a tápra de maga a csirkehúsra is allergiás ,azért nyúl vagy szarvas húst nem fogok neki venni ,mert még én is ritkán eszek ilyen húsokat..kíváncsi lennék te mit adsz a kutyá(i)dnak



utolsó előtti , az acana táp meg a rizs megtette a hatását ,eddig nem volt has menése :)

majd amikor már csak natur tápot kap arra leszek kíváncsi akkor fog e menni ,de nem hiszem :) majd még írok mert ma meg holnapra még van rizs, szombattól meg sima tápot kap..

2012. febr. 23. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!