Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám az elmúlt két hétben...

A kutyám az elmúlt két hétben négyszer is bepisilt, öt éves, teljesen szobatiszta. Nem éjszaka, hanem napközben, kb. egy órával azzután, miután bejöttünk, nem a helyére, össze-vissza. Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
TEgnap, meg ma volt a két utolsó, kb. ugyanoda, a tegnapit persze feltakarítottam normálisan, a szagát tuti nem érezte, megszidni nem szidtam egyáltalán, mert annak nem volt helye most. Holnap megyünk orvoshoz, de nagyon ideges vagyok, mert nagyon-nagyon-nagyon fontos (tényleg az, de hosszú, hogy miért) hogy ilyen ne történjen többet.
2012. febr. 21. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amikor fészkelődik, és észülődik, akkor úgy ne ijeszd el, tarts alá egy nagy tálat. De ezt orvosnak kéne levenni, mert a tálon is lehet bármi, nem steril.
2012. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem még guggolva pisil a kan kutyám, úgyhogy amikor lementünk, és berogyott, gyorsan alátartottam egy tálat (vajas dobozt mostam ki), észre sem vette. Majd egy ilyen pici 0,5 dl-es gyógyszeres üvegbe öntöttük át (természetesen ezt is jó alaposan kimostuk előtte).

Ez nálunk két emberes volt :)

2012. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát! Már alig bírom kivárni a holnapot...

Köszi az ötletet, majd próbálkozom reggel. :)

2012. febr. 21. 22:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Îrj majd, hogy mi lett!
2012. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!