Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát választanátok?

Melyik fajtát választanátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van két kedvenc fajtátok. Az egyik jobban kedvenc, de ez abban nyilvánul meg, hogy abból mindig szeretnétek tartani magatok mellett és azzal terveztek jobban kutyás életet, míg a másik fajtából lehet hogy csak egyszer-kétszer. De mindkettőre ugyanúgy vágytok évek óta. Hogy döntenétek el, hogy melyiket veszitek meg? Mert mondjuk most jött el az idő amikor megengedhetitek, de még csak az egyiket.

2012. febr. 23. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a border collie és a malinois között vagyok, mindkettőt szeretném. Viszont kinézetre a malinois nekem sokkal jobban tetszik, így ha lesz rá lehetőségem és pénzem, akkor azt fogok venni. (sportkutyának)

Szóval a jobban kedvencet venném. :D Valahogy ők a szívem csücskei. :)

2012. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos én úgy vagyok, hogy a jobban kedvenc fajtából már volt szerencsém tartani, most gondoltam jöhetne a másik. Viszont a másikkal meg kevesebb és nehezebb lehetőségem lenne kutyázni mert nem olyan sokoldalú, én meg arra várok már mióta, hogy sportolhassak. Szóval ahol egy érv, ott van rögtön egy ellenérv is.
2012. febr. 23. 13:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg kinézetre, viselkedésre egyformán tetszik mindkettő.
2012. febr. 23. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is így van.

Puli a nagyon kedvenc az mindig lesz és most is van. Az nem volt kérdéses.

De a Német juhász és az Óriás schnauzer között nem igazán tudtam dönteni. ( Német juhász volt jobban kedven közülük.)

Így mikor lehetőségem volt én a Német juhászt választottam a Puli mellé. A Német juhász már sajna meghalt. De majd most veszek a Schnauzer.


De szerintem minden képen azt a fajtát válaszd amelyik az igényidnek jobban megfelel a 2 fajta közül!

2012. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy milyen célod van a kutyával, és annak a kritériumnak az egyik megfelel, akkor én azt választanám. Most egy sarkított példa, de mondjuk hiába lenne kinézetre, tulajdonságra az egyik legszimpibb a mopsz, sose vennék olyan kutyát, mert az életmódomnak, temperamentumomnak nem felel meg.


Én a helyedben azt választanám, amely kielégíti az igényeimet hiába volt már olyan fajtám. :)

2012. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Számomra tökéletes mindkét fajta különben nem is szeretném őket, a kérdés csak az, hogy melyik legyen előbb. Előbb-utóbb mindegyiket fogom tartani de most nem lehet annyi kutyám.
2012. febr. 23. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha segítenél azzal, hogy leírod, melyik két fajta közül választanád, és milyen terveid, céljaid vannak vele, talán jobban tudnánk dönteni.
2012. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*ööizé, segíteni, nem dönteni :)

/előző/

2012. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amerikai kopasz terrier ( [link]
2012. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!