Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tízéves puli kutyának naponta...

Tízéves puli kutyának naponta mennyi kutyaszalámit kell adni? Másképpen mondva: egy rúd ktlyaszalámi hány napra elég neki?

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
kutyaszalámit egyáltalán nem kéne adni neki,mert az csak szója és szemét. Száraztáp kéne,prémium és arra rá van írva mennyi kell belőle
2012. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak kutyaszalámival nem jó etetni.

Keverni kell neki táppal. Vágsz 2-3 karikát és keversz hozzá tápot.

Amúgy 1 hét max.


Üdv.: Egy Puli gazdi.

2012. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Biztos vagy te abban, hogy abban az izében elegendő tápérték van?

Én még sosem vettem/adtam azt a kutyámnak, de nem hinném, hogy több lenne a tápértéke mint egy rúd párizsinek (ami kb egyenlő a nullával). Az nem jutifalat inkább?

2012. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi tenyésztőtől vettük a Pulikat és ő azt mondta a legjobb a csirkefej (nem gusztustalanabb, mint a kutyaszalámi) 5-6 db csirkefej + száraztáp= jó husiban lévő, de nem elhízott , fényes szőrű gyönyörűségek :D Ja és mi még maradékot is adunk nekik, vagyis csontokat.
2012. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!