Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiket szeret legjobban a kutyád?

Kiket szeret legjobban a kutyád?

Figyelt kérdés
Az utcán melyik nemhez, korosztályhoz vonzódik a leginkább, kikre figyel, kiket köszönt farokcsóválva? Kort és fajtát is írjatok, légyszi

2012. febr. 23. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]



ugyanilyen kutyám van, (mintha csak őt látnám)


tökre mindegy neki hogy utcán vagyok vele vagy sem.

ha jön valaki vele szembe kutya, macska, ember....(független hogy hányan vannak. emberek,kutyák)

erős fark csóválás,lihegés.... a pórázt majdnem ki tépi a kezemből annyira menne ismerkedni.


de ha macskát lát akkor az isten sem fogja meg :)

2012. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok ha rá kattintasz a linkre akkor az első 3 (szetter hovawart keverék)
2012. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

utolsó: nagyon édes kutty


a macskákkal az enyém se lenne barátságban ha nem állna folyamatos nevelés alatt. uez vonatkozik a madarakra is. levadászná őket. csak azért nem teszi, mert tudja, h tilos. de látom a szemén...

2012. febr. 23. 16:17
 14/19 anonim ***** válasza:
Az enyém a férfiakra szokta felkapni a fejét. A kamaszokra, és a középkorúakra leginkább. Nem igazán tudom miért, menhelyi kutya, semmit nem tudok az előéletéről.
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
schnauzer szuka
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem foglalkozik senkivel, csak engem figyel. ha megszeretnék simogatni, hagyja, de nem érdekli. teljesen közömbös. itthon a gyerekeket imádja. 2 éves dobermann szuka.
2012. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 compactegon ***** válasza:
szinte mindenkit imád, seggét rázva menne bárkihez. elég nehéz leszoktatni róla. ő egy 17 hónapos amstaff szuka.
2012. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 diagnostic ***** válasza:

Alapvetően nem vonzódnak senkihez,teljesen semlegesen viselkednek az emberekkel. Egészen addig,amíg valaki mondjuk nagyon nem bámulja őket.Akkor azt megnézik maguknak,hogy ki az. Ha valaki hozzájuk szól,akkor arra felfigyelnek,és csóválnak.Ha odahívják magukhoz,akkor odamennek. Az egyik leül,és várja a simit,a másik szalad,és keres egy botot.

Olyan van nagyon ritkán,ha egy ismerősünkre hasonlító embert meglátnak,hogy azt figyelik,hogy ő az vagy sem. Ha rájönnek,hogy nem,akkor a továbbiakban nem figyelnek rá.

Border colliek.

2012. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
1,5 éves szuka vizsla, és a 20-30 körüli jóképű pasikhoz vonzódik. Ki érti? :)
2012. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!