Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit (nem Brit Care) prémium...

Brit (nem Brit Care) prémium tápokról mi a véleményetek? Aki ezzel etet, leírná mennyi egy 45-50kg-os kutya napi adagja ebből a tápból?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem először a bárányosból, eddig tetszik. 30 kiló körüliek, kicsit felette is és ivartalanok. 20-25 deka körül kapnak naponta.
2012. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A végtermék rendben?
2012. febr. 23. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ismerőseim is etetik, ők a sima felnőttet, és ők is elégedettek vele.
2012. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagyok vele elégedve, sokáig keresgéltünk mire megtaláltuk ezt. Sokkal jobb és drágább tápok nem váltak be. Nekem 15 kg-os kutyám 200 grammot kap naponta. A leírás kevesebbet mond de ő kicsit sovány volt. De én leginkább érzésre adagolok nekik. Úgyis látni ha túl sok vagy kevés.
2012. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Eddig jobb tápokat etettem, de sajnos sokkal több kell belőlük, mint amennyi az ajánlott adagolás a csomagoláson és így nagyon drágák. Sokan dicsérik a Brit tápot, kicsit utána olvastam és jónak tűnik, kipróbálnánk.
2012. febr. 23. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még kölyöktáppal etetek, de most váltottam az újra (brit premium junior L). Nagyon meg vagyok vele elégedve: sokkal nagyobb szemű a táp, mint az átlag és ezt megrágja rendesen, nem habzsol, az összetétele is nagyon jó, végtermék rendben, viszonylag kevés kell belőle (átlag premium kölyöktáphoz képest is), az ára is nagyon baráti. A kutyám amúgy se finnyás, de eszi rendesen és a tápváltás sem viselte meg, pedig arra kényes a gyomra, az előző nagyon megviselte, pedig fokozatosan váltottunk egy hét alatt.
2012. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 diagnostic ***** válasza:
100%
Több mint egy éve eszik a kutyák. Láthatóan egészségesek,szép a szőrük,a végtermékkel sincs probléma. Ráadásul most változtattak az összetételen,még jobb lett a táp(legalábbis remélem,most még kipróbálás alatt).Csak ajánlani tudom.
2012. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De jó!:) Köszönöm, hogy írtatok!
2012. febr. 24. 13:38
 9/10 Dani1201 válasza:
47%
Van a brit és a brit care kutyatáp. A brit care szerintem nagyon jó táp, csak az adagolás nincs jól feltüntetve. Többet kell adni a kutyusnak, mint ami a tasakra van írva. A 34 kg-s kutyámnak 45-50 dkg adok naponta 2 részletben. (brit care activity) De szerintem az adagolást ki kell tapasztalni. A viola utcában (9. ker.)nagyon jó áron lehet megvenni. Csak ajánlani tudom.
2012. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem egy 40 kilós kuvaszom van, az xl kölyök tápot eszi, azthiszem 30 dekát kellene adnom neki, de jó ha 20-at megeszik.
2013. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!