Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mér van az hogy amikor vissza...

Mér van az hogy amikor vissza hozom a kutyát megőrül?

Figyelt kérdés
(4hónapos havanese.)leviszem sétáltatni,futok vele elég sokat kb 30-45 percet vagyok lent vele 1 alkalommal és 4x viszem le.Teljesen elfárad lent már jönni se akar és ahogy belépünk az ajtón neki esik mindennek,harapdál össze vissza,futkos,ugrál,tépked mindent össze vissza.Teljesen megkergül és semmire nem figyel oda.Mit lehet vele csinálni?
2012. febr. 23. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Vond magadra a figyelmét. Még kölyök, szeleburdi :)

Az én kutyám 7,5 hónapos. Séták után amint levettem róla a nyakörvet és a pórázt, a helyére küldöm, tudja, hogy lábtörlés következik, szépen megvárja és utána mehet a dolgára.

2012. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szóval ezzel azt akartam leírni, hogy vezess be te is valami rendszert és ahhoz tartsa magát, utána simán lehet, hogy mivel elterelted a figyelmét, kizökkentetted, így nyugton marad.
2012. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyám ugyanilyen, mint a tiéd, 7 hónapos Beagle. Az ajtó előtt lábat törlünk, aztán leveszem a cipőm, addig ül és vár, majd bemegyek, aztán hívom be és amint bejött, szalad vizet inni és utána ugri-bugri. Szerintem csak boldog :))))
2012. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de harapdál is rendesen ami már nem olyan vicces :S
2012. febr. 23. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Tiltsd le, sikíts fel, ha harap (a kutyák ezzel jelzik egymásnak, ha fáj) és hagyd ott (ezzel pedig azt jelzik, hogy vége a játéknak). Ha tovább erőszakoskodik, fogd meg a nyakbőrénél és picit rázd meg ill. ha ennyi idősen makacskodott a kutyám, volt olyan, hogy pár percre bezártam egy helyiségbe, 2-3 ilyen alkalom után egyből nyugodtan jött ki.
2012. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk kinti-benti kutyáink vannak és amikor beengedem őket, teljesen meg vannak szelesedve, úgy örülnek! Ugrálnak, futkosnak. Persze parancsra abbahagyják, még jó, mert felfordítanák az egész házat. Nagytestű kutyák.
2012. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Beaglis, nekem csak felfelé a lépcsőn harapdál és morog, de, ha rászólok, abbahagyja azonnal. Neveld meg! Mindenért szólj rá, amit úgy érzel nem szabad csinálnia! :)
2012. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!