Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A komondor tényleg kiszámíthat...

A komondor tényleg kiszámíthatatlan kutya? És kutyasuliban nem igazán foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Én ismertem egy komondort de az szelíd volt, de ez függ a neveléstől is szerintem.
2009. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem a komondor 1 megbízható, hűséges kutya. A pásztorkutyáknak magas az inteligenciájuk és igy a komondornak is. Sokat számít náluk a jó szocializáció. Szerintem kilehetne nála próbálni a kutyasulit :)
2009. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Van egy kutyakiképző ismerősöm, nem vittek hozzá sűrűn komondort, egyet, vagy max kettőt, de azt mondta, hogy az egy nagyon jó kutya volt, lehetett vele bánni, szóval csak pozitívakat mondott erről a fajtáról.
2009. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

[link]


itt biztos elvállalják a kutyádat..

2009. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az eddigi válaszok teljesen hasznosak voltak, nem tom kipontozta le őket.

A komondor nem kiszámithatatlan fajta!

teljesen intteligens, megjegyzi a dolgokat és amit tesz azt okkal teszi.

A kutyasuliban foglalkoznak vele,max. ha nem szivesen az akkor azért mert az idegen ember nem látja a szemét és nem tudja kiszámitani a mozdulatát, tehát inkább ilyen őrző védő képzéseknél, meg a komondor elég öntudatos fajta, ha vmit ő a fejébe vesz,mert látja h nincs értelme,minek csinálná meg, akkor azt nem csinálja meg, ő nem németjuhász aki az első szóra azonnal teljesiti a feladatot.

nekem is komondorom van.

2009. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!