Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden hol szőr?! Lehet ez...

Minden hol szőr?! Lehet ez ellen tenni bármit is?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van belőle. Tél közepe van, most voltak hatalmas minuszok és a kutyám ugyan úgy vedlik. Szinte egy másik kutyát fésültem ki belőle. Tudom, hogy akik lakásban laknak kutyák vedlenek télen is, de könyörgöm nem lehetne ez ellen bármit is tenni? Minden nap fésülöm és tiszta szőr minden. Száll belőle. A fekete felsőim egy az egyben szőrösek, ha hozzá nyúlok a kutyához. Nincs valami mód arra, hogy kevésbé szőrözzön?
2012. febr. 25. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Furminátor. http://www.youtube.com/watch?v=MXSyKt6Vc2k


Szerintem hasznos és működik is. Kevesebb lesz tőle a szőr a lakásban.


Vagy porszívózd ki a kutyát. :D


Én az enyémet szoktam. Réteszem a porszívónak az a kevés részét. A Kutyám szereti bár nem sokat ér...

2012. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem ártani egy kivizsgálás sem neki. Az enyémnek azért hullott iszonyatosan a szőre, mert pajzsmirigy működési zavara volt. Kapott gyógyszert, amit élete végéig adni kellett neki, és elmúlt a probléma. Persze félévente egy vérvétellel ellenőrizni kellett.
2012. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem kutyánk van, "csak" nyulunk, de mi is szenvedünk. Nekünk a furminátor nem jött be, inkább az egyszerű gömbös végű kefe. Amit még teszek: minden nap porszívózok, és elindulás előtt a ruhahengerrel áttisztogatom magam.
2012. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne a lakásban fésüld,meglátod sokkal kevesebb szőr lesz a házban.

Mióta van nálad a kutya?

2012. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok kutya most kezdett el vedleni. Nem a hőmérséklet számít, hanem az, hogy hosszabbodnak a nappalok.
2012. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat itt vagyok. Furminátort már próbáltam nyáron, igaz nem a sajátom. Én megmondom őszintén drágának találom. Vettem egy több fésűből álló szettet. Van benne olyan aminek nagyon sűrű a foga és körülbelül annyi szőrt szed ki mint a furminátor.

Azt majd kipróbálom, hogy nem otthon fésülöm. A kutya kb 3 és fél éve van nálam. Nyáron természetesen ugyanígy rengeteget vedlett, meg egész évben is. De most katasztrófa. Mintha nyár lenne annyi szőrt szedtem ki belőle...

2012. febr. 25. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs egyforma vedlés.
2012. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!