Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kan kutyám,...

Ivartalanított kan kutyám, maszturbál magának, azt meg hogy?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves, terrier kanom. 4 hónaposan ivartalaníttattam [minél korábban, hogy meg se tudja mi az a szex...] és úgy 3 hónapja nagyon megbolondult. Egyszer, egy barátnőmhöz vittem, ahol megérzett egy tüzelő szukát, de a kutyával nem találkozott. Az egész házat végig jelölte [előtte ilyet sohasem csinált, sem otthon, de még utcán sem, csak simán pisilt] és morgott mindenkire [ezelőtt agresszív sem volt]. Hazajövetelünk után furcsa volt nagyon, de már csak olyan visszahúzódó. Egyik reggel arra keltem, hogy valami kopog a parkettán. Lenéztem és a szörme macskáját dugta meg éppen. Azt hittem, csak játszik vagy ilyenek, erre kijött az egész kukija és tökre bevolt merevedve és úgy állt ott csöpögve. Nem értettem, ezért oda mentem hozzá, de morogni kezdett és vicsorogni. Attól a naptól kezdve, 2 héten át, minden 2-3. nap ezt csinálta magának és nem is kell mondanom, hogy mindenre ráugrott, az asztal lábára és mint egy céltudatos ember nyalta magának, hogy felizguljon meg minden... o.O Meg a mancsával és próbálta tuszkolni és amikor elélvezett, akkor még nyöszörgött is hozzá, tök szimplán. Elvittem 1 hónapja felülvizsgálatra a dokihoz, hogy megnézessem, nem e csúszott hiba a műtétbe, a teszt tiszta lett és a doki azt mondta, ő ilyet még nem tapasztalt.

Szerintetek? Nektek volt már ilyen kutyával gondotok? Mit csináljak vele...? az agresszíó megszűnt, de nicns kedvem minden 2-3 napba kutyag.cit takarítani MINDENHONNEN! :@


2012. febr. 26. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Legalább ennyi öröme legyen.
2012. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ez durva ,ilyet én se hallottam még
2012. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ugyanahhoz a dokihoz vitted vissza, aki az ivartalanítást csinálta? Csak mert kevés az a doki, aki beismerné, ha hibát követett el. Vidd el egy másikhoz is szerintem...
2012. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ó bakker! de legalább csinálná a kertbe, ott mit zavar engem xd Az a baj, h amikor nem vok otthol ő akk is akciózik magának és minden csupa ..., szóval érted h milyen lesz. AZ az igazság, hogy vittem el szukához is [mivel úgysem lehet belőle gyerek] és otthagytam hétvégére bnőmnél és aztmondták, h 5 percre nem hagyta a kislányt és szétkellet legalább őket éjjelre választani, akkor meg vinnyogott és csinálta magának... -.-
2012. febr. 26. 14:26
 5/16 A kérdező kommentje:
am nem oda vittem ultrahangoson is volt és tapogatóson is.
2012. febr. 26. 14:27
 6/16 anonim ***** válasza:
ez a kutya nincs rendesen ivartalanítva! másik doki!
2012. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De ez lehetetlen amúgy, ha valóban ivartalanították nem is lehetne spermája.
2012. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Próbáltál már rászólni, hogy fejezze ezt be?

Amúgy én tényleg megvizsgáltatnám a lehető legjobban felszerelt rendelőben, mert ez valahol tényleg abnormális. Azt tudom elképzelni, hogy a 4 hónapos kor marha korai, és nem sikerült tökéletesen eltűntetni mindent, és hát a természet megoldotta.

De mondjuk belegondolva ivaros kutyánál is abnormális lenne ez a viselkedés, úgyhogy én azért megkérdezem, hogy amúgy milyen és mennyi foglalkozásban részesül a kutya? Terrier lévén lehet, hogy tombol benne a feszültség, és ezt az egyetlen módot találta a levezetésére. Érdemes lenne vele elkezdeni valami sportot, bármilyet, csak csináljátok aktívan, az sok problémás viselkedést megszűntethet.

2012. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1%
kicsi fiú te örülnél ha kivágnák a kukidat vagy bevarrnák a nunidat és baszhatnékod volna nem tudnál semmit csinálni
2012. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

dede, papírokat kaptunk róla és nem ugyanattól a dokitól, hogy így minden okés vele. szinte mindennap viszem sétálni, sokat hordom társaságba, van kert, sok játéka, nem különösebben hiperaktív, még így terrier létére sem.

am ja volt rászólás, sőtt, még légycsapó is csttant a fenekén, de nem hatotta meg, vinnyogott egye,t aztán elbújt valahová és amikor nemláttam, akkor folytta -.-"

am onnan tudom, hogy a műtét sikeres volt, hogy a szuka, amint gyakorlatilag "szétk.rt" ne lett vemhes és semmilyen gyóygsszert sem kapot rá.

utcsó: ez nagyon nagy duma xd de itt semmi sincs levágva vagy bevarrva, csak a hormonjaitól lett megszabadítva, ezért nemértem, hogy honnan jön ez a heves szexuláis vágy...

2012. febr. 26. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!