Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kan kutyám,...

Ivartalanított kan kutyám, maszturbál magának, azt meg hogy?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves, terrier kanom. 4 hónaposan ivartalaníttattam [minél korábban, hogy meg se tudja mi az a szex...] és úgy 3 hónapja nagyon megbolondult. Egyszer, egy barátnőmhöz vittem, ahol megérzett egy tüzelő szukát, de a kutyával nem találkozott. Az egész házat végig jelölte [előtte ilyet sohasem csinált, sem otthon, de még utcán sem, csak simán pisilt] és morgott mindenkire [ezelőtt agresszív sem volt]. Hazajövetelünk után furcsa volt nagyon, de már csak olyan visszahúzódó. Egyik reggel arra keltem, hogy valami kopog a parkettán. Lenéztem és a szörme macskáját dugta meg éppen. Azt hittem, csak játszik vagy ilyenek, erre kijött az egész kukija és tökre bevolt merevedve és úgy állt ott csöpögve. Nem értettem, ezért oda mentem hozzá, de morogni kezdett és vicsorogni. Attól a naptól kezdve, 2 héten át, minden 2-3. nap ezt csinálta magának és nem is kell mondanom, hogy mindenre ráugrott, az asztal lábára és mint egy céltudatos ember nyalta magának, hogy felizguljon meg minden... o.O Meg a mancsával és próbálta tuszkolni és amikor elélvezett, akkor még nyöszörgött is hozzá, tök szimplán. Elvittem 1 hónapja felülvizsgálatra a dokihoz, hogy megnézessem, nem e csúszott hiba a műtétbe, a teszt tiszta lett és a doki azt mondta, ő ilyet még nem tapasztalt.

Szerintetek? Nektek volt már ilyen kutyával gondotok? Mit csináljak vele...? az agresszíó megszűnt, de nicns kedvem minden 2-3 napba kutyag.cit takarítani MINDENHONNEN! :@


2012. febr. 26. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért én csak megpróbálnám izomból kifárasztani. Az, hogy nem ugrál folyton a nyakadon, nem feltétlenül azt jelenti, hogy nincs igénye több vagy más jellegű foglalkozásra.
2012. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet esetleg, hogy rejtett heréju volt, mivel nagyon fiatalon ivartalanitottak, és még nem szallt le neki a mutét idején? Bar irod, hogy megvizsgaltak, és rendben van... Mindenesetre arrol mar tobbszor hallottam, hogy fiatal kanoknal elofordul, hogy a hasuregbol a herék (vagy csak az egyik here) a zacsiba csak hat honapos kor korul szallnak le, vagy még akkor sem, és olyankor a hasuregbol kell oket kivenni. (Ilyen egyébként embereknél, vagyis csecsemoknél is megesik, hogy amikor megszuletnek, még nincsenek a herék a helyukon.)

Szoval, nem lehet, hogy errol van szo? Mert ha tényleg ivartalintottak, akkor nem szabadna, hogy igy viselkedjen, nem is lenne képes igy viselkedni.

2012. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nincs olyan neki, de ha lenne, az attól még ugyanolyan működő képes és a szuka már rég terhes lenne tőle. eskü 20 perce h takarítottam utána, mert a tudtom nélkül "leosont" a konyhába és lerántotta a pokrócot a székről... Pfújj... -.-"
2012. febr. 27. 20:41
 14/16 anonim ***** válasza:
hű hát ez nagyon durva. Esküszöm még 100x meggondolom akarok e kan kutyát.
2012. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gabi86 ***** válasza:
26%
Nekem négy kutyám van 3 nőstény és 1 kan.A kan ivartalanítva lett és ha tüzelnek a szukák 4-5x is elrendezi őket.és 1 éves korában lett ivartalanítva.úgyhogy szerintem ez normális.Az emberek között is van olyan aki "szex" mániás.Úgyhogy szerintem normális.Szerintem engedd hogy néha szexeljen kutyákkal is.vagy vegyél mellé párt.De ezért a válaszért sokan támadni fognak,de szerintem az állatoknak is van ilyen szükségleteik,amit ki kell elégíteniük néha.És mikor a barátnőd kutyáját kezelgette akkor is végzett "önkielégítést"?Mert ha nem akkor tényleg csak "hiánya" van.
2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem... amikor a rendesen szexelt, akkor nem, csak amikor külön lett választva a szukától, mert már túlgyömöszülte... na akkor elkezdte magának..
2012. márc. 23. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!