Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire szívja el a szagot,...

Mennyire szívja el a szagot, és a nedvességet a kutyapelenka? Melyik a jó? Hova tegyem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell pelenka mivel nem macska.

Szoktasd le a pelusról és legyen normális fűbepisilős kakilós.

2012. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KaktuszJoe válasza:
0%
Szerintem se adj a kutyára pelenkát!!!
2012. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell ráadni!
2012. febr. 27. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Az én kutyusom is kutyapelusra volt szoktatva és utána simán átszokott magától a szobatisztaságra. Szerintem nagyon okos kis dolog ez hiszen gondolom senki nem rohan le hajnali 2 kor pisilni egy kiskutyával aki kb fél óránként pisil. A nedvességet remekül felszívja és nincs is tőle kellemetlen szag főleg ha veszel ilyen szobatisztaságra nevelő cseppet. Természetesen mindennap cserélni kell ezt a pelust és egy újságpapírt tegyél alá.
2012. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a használható választ!Felpontoztalak!
2012. febr. 27. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Az én kutyámnak is van pelusa. Mivel nálunk szőnyeg van, így én úgy csinálom, hogy terítek le egy nejlont, arra rakok egy kis szőnyeget, és végül arra a pelust. Így tuti nem ázik át, mert volt olyan, hogy átnedvesedett, mert a kutya egy részre többször is pisilt. Jó dolog szerintem.
2012. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

A kérdéseidre is válaszolok :) Nem tudom, hogy milyen pelust használok, de általában egy zöld színűt, nekem az vált be a legjobban, sajnos a nevét nem tudom. A szagot jól elszívja, nem szokott büdi lenni, persze cserélni kell rendszeresen. Én panel házban lakom, és az erkély ajtó elé szoktam neki lerakni. Ő választotta ezt a helyet, mindig ide járt elvégezni a dolgát.

Utolsó voltam.

2012. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2012. febr. 27. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!