Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó a kutyapelenka?

Mennyire jó a kutyapelenka?

Figyelt kérdés
Barátommal Karácsonykor kapunk egy 7 hetes labradort.Karácsonykor meg akarjuk látogatni a szüleit,de ők palelban laknak és a barátom anyukája nem igazán szeretné ott látni a kutyust.Ha viszek neki kutyapelust azzal elkerülhető,hogy a földre kakiljon ill.pisiljen ?
2010. dec. 11. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
7 hetes kutyát nem kéne elhozni az anyjától min. 8 hetes koráig várjatok...és nem fog a pelenkára pisilni rögtön
2010. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám nem pisilt a pelusra a mai napig se! Még mindig bepisil, de csak akkor ha suliba vagyunk. Hiába visszük le elötte 3x Nade kirakjuk neki a pelenkát, hazaérünk és a pelenkábol márcsak kicsi cafatok vannak :D Széttépi az egészet. Amúgy egyből nemfog rápisilni kicsi kora óta kell szoktatni. Magátol oda se megy hozzá. Felkell itatni vele a pisit. ( Mármint a pelenkával) És akkor a szag hatására odamegy. Én úgy tudom Sok sikert, de szrintem sem kellene elhozni egy 7 hetes labradort. Rossz lesz a közérzete!
2010. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne vigyem a kutyust,mert úgysem pisil rá ? :(
2010. dec. 11. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi 7,5 hetesen hoztuk el. A 3. nap már rápisilt, de utána néha mellé. Kutyája válogatja.

A másik, hogy szerintem nem kellene rögtön egyedül hagyni otthon a kis kutyát. Mert az nem jó, ha anyós akarata ellenére oda állítotok vele. Inkább hozzátok el karácsony után, akkor vele tudtok lenni.

2010. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 9 hetesen hoztuk el és a tenyésztő már rászoktatta a pelusra, uh majdnem mindig rápisilt. Ha nincs pelenkára szoktatva, akkor még jó időbe telik amíg rászokik. Szerintem annyi újdonság lesz neki hirtelen, hogy biztos, hogy nem fog rámenni a pelusra:-( Nálunk volt, hogy itthon már csak a pelusra pisilt, de amikor elmentünk vendégségbe belefeledkezett a nagy játékba, odarohant a szőnyegre és odapisilt. Szerintem ezt a legelején még nem lehet elvárni tőle, hogy a pelusra pisiljen. Ha meg tudod oldani inkább ne vidd magaddal!
2010. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor kihagyjuk az anyósékkal a karácsonyt.nekem legalább jó lesz :D
2010. dec. 11. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább várd meg amig lemegy a karácsonyi hajcihő és utánna hozd el. 7 hetesen még egyébként is az anyukája mellett a helye, 8 hetesnél nem igazán szabad korábban elszakítani. Neked csak 1 hét, neki meg az élete 8-ad része, ami később nagyon meghatározza a személyiségét, szocializációs fejlődését.

Én 10 hetes kora előtt soha nem hoznék el kutyust. Inkább fizetek a tenyésztőnek többet. A testvéreitől, az anyjátol ilyenkor nagyon sokat tanul.

2010. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a pisit, a kutyát nem szeretné látni4
2010. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát csak előbbre való a barátod szüleinek meglátogatása? A suliba sem viszed a kutyát. Majd megvár szépen otthon.
2010. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kiskutyám első pillanattól kutyapelusra van szoktatva,8 hetesen hoztuk el,mindig ha láttam,hogy készülődik a dolgát végezni,rátettem a pelusra.Amikor hazahoztuk,a parkettára pisilt,felitattam (a pisit),a pelussal,és napjában többször,ébredés után is rögtön a kutyapelusra teszem.Még nem mehetünk sétálni,mert még hiányoznak oltások.Persze előfordul baleset,amikor mellé pisil,de az ritka.Remélem ez a későbbiekben is igy marad.(mármint,hogy ilyen ügyesen használja a kutyapelust)
2010. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!