Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt így fojtassam, vagy...

Ezt így fojtassam, vagy változtassak a technikámon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy négy éves chihuahuám. Megtanítottam neki, hogyha eldobom a játékát hozza vissza. Ezt még kiskorában tanulta meg. Most mást tanul. Nagyon- nagyon ügyes!!! Eszembe jutott, hogy régen gyakoroltuk vele. Mindig adok neki jutalomfalatot, vagy ha van hal, esetleg ezt adok neki, mert nagyon szereti... Persze nem fűszereset. Most is nagyon ügyesen tudja. De, néha előttem teszi le 2-3 centivel... De tényleg csak néha! Nagyon ügyes csak ez a kis gond van! Folytassam a gyakorlást vagy valamin változtatni kéne? Nincs elhízva vagy ilyesmi... Köszönöm előre is!
2012. febr. 23. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
A jutalmat nagyon kicsi darabokra vágd fel, mert kisteremtű kutya, gyorsan jól lakik. Ha úgy gondolod, hogy túl sok jutalomfalatot kapott aznap, akkor adj neki kevesebb vacsorát. Így teljesen jól csinálod.
2012. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól van köszi! Felszoktam vágni, mert észrevettem még kicsi korában, hogy jóllakik gyorsan! :D
2012. febr. 23. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nehogy megfojtasd szerencsétlent.
2012. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért folytatnám meg?
2012. febr. 23. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Azt is csinálhatod, hogy kiméred neki az adagját és onnan adod jutalomként. A kutyakiképzésben ajánlják néha, hogy a kutya kézből kapja meg a napi adagját valamilyen munka ellenében. Persze nem kell minden nap így etetni.
2012. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi! Majd ezt is kipróbálom.
2012. febr. 23. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tanítottam, hogyha nem pont előttem rakta le, hogy észrevétlenül a cipő orrát pont a játékhoz csúsztattam, hoy úgy szokha mg, hogy a játékot oda kell rakni.
2012. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom minden nap mást,szóval váltogasd,mert ha a kutya ugyanazt csinálja minden nap,előbb utóbb megunja,és akkor már nincs mit tenni.
2012. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a válaszokat!!
2012. febr. 25. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!