Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a táp? Ez lesz az új...

Mi ez a táp? Ez lesz az új favorit?

Figyelt kérdés

Már a legtöbb tápos kérdésben ott látom ezt a Romeo Aldis tápot vagy mi? Mégis milyen táp ez?

Félreértés ne essék, nem hordom el azt aki ezzel etet, mert nekem mindegy. Csak már sok kérdésben láttam.



2012. febr. 29. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha az Aldiban kapható akkor csak jó lehet:D
2012. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak eddig két kérdésben láttam. Azt írták, hogy 23% a hústartalma. Azt hallottam róla, hogy jó minőségű táp.
2012. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se sok kérdésben láttam, de ismerősöm pl ezzel etet (én inkább még jobban meghúzom a nadrágszíjat és megveszem a jobbat a kutyának). Megnéztem mi van benne, igazából ezért az árért nem is rossz.

Sokkal jobb, mint bármelyik gyártónak a nagyon olcsó változata (pl ok dog, pro dog, tesco, porcijó...) és persze a reklámozott (pedigree, darling, chappi...) vackoknál is. Akinek nem futja többre és ragaszkodik a táphoz, meg hogy ne rendelni kelljen, hanem meg tudja venni a boltban annak én is inkább ezt ajánlom, mint a vahúr, morzsi... és társait.

2012. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!