Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontosan mit értenek "bandog"...

Pontosan mit értenek "bandog" alatt? És miért "tenyésztik" őket?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen. Csak az a baj, hogy nálunk minden harcikutya keveréket bandogként árulnak súlyos tízezrekért (30-tól akár 80ezerig). Ellenőrizetlenűl pároztatják az eleve bizonytalan származású, idegrendszerű kutyákat...
2009. jún. 8. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van! Vagyis, aki bandogot akar venni, az nem tesz mást, mint egyszerű keverékért húzzák le trükkös egyének...
2009. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy én tudom(meg ismerősöknek volt is ilyen), a bandog egy speciális keverék.

Argentin dog-pit-bullmasztiff apuka, Rotti anyuka. A végeredmény: erős, nagyon okos kutya. Nem feltétlenül agresszív.

2009. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is van bandogja ami : nápolyi masztiff-argentin dog-pitbull-kanári szigeteki... amúgy a bandog szó alatt érthetsz paraszt házaknál őrző nagytestű kutyát de pitbull-nápolyi masztiff ez lenne az igazi ha jól tudom valami emberke azt gondolta hogy ebből a párositásbol lesz a legjobb házőrző ...mostanában már nem sokan tenyésztik a pitmasztiff pedig nekem nagyon tetszik találtam is róla egy vidit ha jól olvasom ez is masztiff és pit : http://www.youtube.com/watch?v=saE0M9kne-k&feature=related
2012. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!