Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutya amelyikbe...

Melyik az a kutya amelyikbe "beleszerettetek"?

Figyelt kérdés

Melyik az a fajta amibe "szerelmesek" vagytok?

Miért pont ő?


2012. márc. 2. 19:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Husky, mert már 6 éves koromban beleszerettem. Kellet rá várnom 11 évet mire meglett az első ilyen kutyusom, de azóta még jobban beléjük szerettem.
2012. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
69%

Yorkshire terrierem van.

Imádom a terrierek temperamentumát, a sealyham, skót, norfolk, skye, norwich, drótszőrű foxi és ausztrál terrier is a szívem csücske. Viszont a bullterrier és az amstaff nagyon távol áll tőlem.

Az enyémmel sulit végeztünk, agilityzünk, és imádok rácáfolni, amikor azt mondják rá, hogy "divatkutya" :)

2012. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
dobermann, mert pont olyan akaratos, makacs, mint én :)
2012. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Német juhász :)
2012. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Spánielek!Ilyen szeme egyik kutyának sincs mint nekik!
2012. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Svájci Fehér Juhász, Lajka és Csehszlovák farkas.


Az elsőt azért, mert az energikussága, eleganciája, bújóssága és lenyűgöző természete rabul ejtett, a második kettőt pedig azért, mert olyan hihetetlen függetlenség, szabadság mégis gazda-centralizmus van bennük, amit csak imádni tudok. Mind három fajtára sajátos, mindig váratlan, pozitív értelmében már-már kiszámíthatatlan és izgalmas viselkedés, temperamentum jellemző.

2012. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Komondor, mert több, mint ezer éves magyar fajta, őseinkkel jött be, azóta elig változott, önálló, nem megvesztegethető, és szerintem a kinézete gyönyörű és különleges.
2012. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%

Havanese. Mert ő az első kutyusom . És mert ez a fajta gyönyörű , okosabb minden kicsi kutyusnál , szebb is.

És mert IMÁDOM.

2012. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a dobermann a nagy betűs kutya.

Volt is, van is, lesz is!:)

Csak kár, hogy megint kezd divatba jönni, és egyre több hozzá nem értő embernek van.

2012. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

22:33 neked melyik kennelből van a dobid ?


Az enyémek tőlük :


[link]

2012. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!