Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már ilyen veletek?

Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Történt már olyan, hogy örökbefogadtatok egy kutyát, de éreztétek hogy nem ő az igazi?
2012. márc. 4. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.:)

Én 2 éve fogadtam örökbe a kis Bendit(Bendegúzt, Border collie és német juhász keverék) és soha nem bántam meg. Nagyon szeretem és ő is szeret.:D Mindig bújik hozzám.:) kb 3000kutya közül őt választottam.:D Vehetem volna fajtisztát is de keveréket választottam.

2012. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Türelem, mindenki megérdemel egy esélyt :)

Neki sem könnyű :)

Mi tavaly fogadtunk örökbe egy kutyust az utcáról (egyszerűen nem akart elmenni, minden nap ott aludt a ház előtt és alig várta,hogy kimenjen valaki hozzá). Mostmár lassan 1 éve a család tagja.

Hónapokig tartott mire megtanultuk,hogy mit szeret, akar és gondol.

Mostanra már tökéletes barát lett :)

2012. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Nekem általában 2 hét kell hozzá, hogy egy kutyát a sajátomnak érezzek. Utána már tökmindegy milyen, az én kutyám lett.
2012. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

NEM!

Az első kutyám kb. 10-11 évig nem az enyém volt, csak sétáltattam, nevelgettem, kirándultunk, stb. Öregkorában költözött hozzám.

Halála után, 3 évvel ezelőtt hoztam ki menhelyről/gyepiről, valószínűleg altatás elől a most 4 éves roti-nj keverék kanomat. Egy fantasztikus képességű kutya, bármihez kezdek vele, maximális kedvvel és teljesítménnyel veti bele magát a tevékenységbe. Nagyon hűséges és odaadó.

Örökbefogadása napján hazafele tartva az utcában megállítottak, hogy véletlenül nem most találtam-e, mert elveszett egy hasonló kutya és kétségbeesve keresik...mondtam, hogy nem, ez a kutya az enyém, és nem is adom soha senkinek :)

2012. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!