Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem a 3...

Milyen táppal etessem a 3 hónapos kutyát?

Figyelt kérdés
Eleinte select gold nevű prémium táppal etettük ( 1 kg 2000 ft).Nagyon drága sajnos, ezért váltanunk kell. Az állatorvos, és a menhely a friskies re esküszik (erről nagyon rosszakat olvastam). (a kiskutya amstaff)
2012. márc. 5. 00:38
 1/5 anonim válasza:
9%
A Friskies-szel nincs semmi baj. Érdemes kipróbálni. Egyébként pedig érdemes váltogatni a különböző eledeleket és nem csak egy fajtával etetni.
2012. márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A frieskies drága(!) és nagyon nem jó. Sokkal többet kell belőle adni, mint egy premium tápból, így kilója lehet olcsóbb, de az ezzel való etetés nem. Brit, josera, susa, arion tápok sokkal jobbak és olcsóbban kijössz velük. De ott van még a willowy és az ACC is.

Árban konkrétan jelenleg a brit junior L-ről tudok nyilatkozni: kb 6500Ft volt a 15kg és ez kb. 1,5havi adag 5hónapos kölyöknek kb 30kg-os felnőtt testsúlyra számolva.

2012. márc. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Josera Junior 20 kg 10.000 Ft, tehát negyede annak, amit eddig etettél és van olyan jó. Friskiest felejtsd el, mert nem jó, és ne váltogasd a tápot!
2012. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

brit junior L-t hol lehet vásárolni?:)

Következő válaszadó: igen nem is tervezem sűrűn variálni, mert tudom, hogy nem tesz jót szegénynek, de most pár napig pedigreet voltam kénytelen adni neki ( igen tudom , hogy nem jó) és megy tőle a hasa:(... viszont friskiesből 265 grammot kell adni neki belőle, a select gold nevű prémium ból 400-at kellett azaz egy 2000ft os egy kilós táp 2,5 napig elég. az nem jött volna ki olcsóra a 15 kg-s 20ezer.

2012. márc. 5. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ha 3zsákkal veszel egyszerre és vagy személyes átvétellel akkor olcsóbb.

2012. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!