Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek belemenjek? Én...

Szerintetek belemenjek? Én egy kicsit olcsónak találom a kutyák árát.

Figyelt kérdés

Van egy külföldi kennel ahonnan eddig képeket kértünk a kutyáról ... Nagyon aranyos... . A kutya oltva, féregtelenítve, regisztrált törzskönyvel 125 Euró.

Mit gondoltok??


Egy pár kép róla:


[link]


[link]


[link]


Vagy csak átverés az egész??



2012. márc. 5. 19:42
1 2
 11/19 Akiteki ***** válasza:
100%
Vigyázz vele, mert hallottam már ilyen lehúzós külföldi hirdetésekről. Kiderült, hogy kutyájuk sincs, csak kérték a pénzt előre, aztán eltűntek.
2012. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, igazad van, de bizonyos méregdrága kennelek sokkal kevesebbet nyújtanak mint egy szimpla hirdető, akinek párzottak a fajtatiszta kutyái.
2012. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát már én is halottam ilyeneket. De már ezekről letettem. Nem régen jött az e-mail mert kértem volna a szülőkről és mondta hogy sajnos a szülők meghalt. Szóval innen nem lesz kutya ez fix! (amúgy a kölykök 14 hetesek)
2012. márc. 5. 20:14
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem se! ha nem látod személyesen, vagy előre kérik a pénzt akkor labilis. amúgy a szállítást hogy oldották volna meg?
2012. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Erről még nem esett szó de azt mondták hogy a kutyák ára 125 euró + szállítási díj.

Szóval passz... ezt még nem kérdeztem...

2012. márc. 5. 20:17
 16/19 anonim ***** válasza:
ez az ár nagyon olcsó, már csak azért is, mert külföldön sokkal drágábbak a kutyusok, mint itthon. Inkább a külföldiek vásárolnak nálunk. Nem a kiskutya.hu-n találtad véletlenül a hirdetést? ott hirdetnek ilyen gugli forditós külföldiek. Előre a pénz, és várhatod a kutyusodat amig meg nem unod.
2012. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem. Házziállat.hu-n.

De valóban gogle fordítós volt mert a maygar szöveg eléggé gyatra volt

2012. márc. 6. 19:00
 18/19 anonim ***** válasza:

Ilyen helyről semmiképp ne vegyél! A google fordítós szövegek mind átverések, megkapják a pénzt és lelépnek!

Nézz körül inkább itthon: [link] Itt rengetek magyar kennel van :)

2012. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Akiteki ***** válasza:

Ezekre az oldalakra kéne ráuszítani a hackereket, akik az alaptörvényt is átírták.

A szaporítók fellegvára. Felejtsd el, hogy ilyen helyről kölyköt vegyél. Az sem igaz, amit kérdeznek.

2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!