Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kihívtak bunyózni, szerintetek...

Kihívtak bunyózni, szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés

Egy cigány gyerek azt mondta, hogy majd leakarja velem játszani... :D


Nem igazán díjazom az ötletét (természetesen nem azért mert félek tőle) csak a következményektől félek...mondjuk, hogy lehet-e belőle rendőrségi ügy stb.

Rendészeti pályán szeretnék elindulni, ezért nem rajongom érte!

De szeretném megmutatni neki, hogy nem olyan "csicska" gyerek vagyok, mint ahogy ő azt gondolja.


Szerintetek mit tegyek? :/ 16/F


2012. febr. 13. 02:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ha nem töröd el a bordáját vagy karját, akkor csapd a földhöz, abból szerintem nem lehet baj.
2012. febr. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellene neki bármit is bizonyítanod? Ráadásul ha rendészeten szeretnél továbbtanulni, akkor maradj ki az ilyenből. Talán inkább verbálisan verd le. Ezek analfabéták, nekik egy dolog van amiben többek lehetnek mint mások, az pedig a fizikai erőszak. A lelki megaláztatás sokkal jobban nyomot hagy a másikban mint a fizikai. Hagyd meg másnak, majd kifogja az emberét. Én MMA-zok, de utcán próbálok maximálisan kimaradni mindenféle fizikai összetűzésből, persze addig míg lehet. Amíg nem üt meg, nem ér hozzád, addig hagyd rá. A kihívásokba ne menj bele, ha olyan tökös gyerek akkor úgyis meg fog lökni, ütni, rúgni és akkor megmutathatod hogy ki is az igazán csicska:) Hát én ezt ajánlom, te döntesz.
2012. febr. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfog a rendőr és kiderül az egész lemondhatsz a rendészeti pályáról. Azzal sem védekezhetsz, hogy önvédelem volt, hiszen tőlünk kérdezed, hogy tudatosan kimenj garázdálkodni.
2012. febr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Szerintem nem menj bele, nem azt mondom hogy ne véd meg magad, de legalább ne állj oda önként.

Verekedésből lehet baj, rendőr sérülés stb. szerintem ez nem hiányzik neked, szóval azt mondom hogy ha mégis történik valami legalább elmondhasd, hogy te mindent megtettél hogy ezt elkerüld.

2012. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Ne alacsonyodj le az ő primitív szintjére.
2012. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
Kűzdj meg vele ha nem erősebb nálad, ne legyél élhetetlen!
2012. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 tetris ***** válasza:
50%
Szerintem se hagyd magad. Pláne, ha jobban tudsz bunyózni. Nem kell agyonverni a réti négert, elég, ha lekeversz neki egy-két sallert. Utána már nem fog kekeckedni veled, az tutkó. Ennyitől még nem fogsz elesni a rendészeti pályától.
2012. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy jedi nyugalmával kezeld a helyzetet, és csak akkor harcolj, ha rád támadnak.

Nem kell megvárni az első ütést, mikor már megindul, törd el az orrát.

Ha meg kérdezi, akarsz e bunyózni, mond hogy nem. Ne legyél hülye. 16 vagy, bizonyítani akarsz, forr a véred, de 5 évvel később rájössz majd, hogy mekkora hülye voltál, ennek semmi értelme.

Aztán ott van az is, hogy cigány. Ez a szó többet mond mindennél. Szerinted, ha legyőznéd, nem találna meg később 12 unokatesóval, és késelne halálra. Ezeknél a fairplay nem létezik.

Aztán ott van az is, hogy fakabát akarsz lenni. Hát ahogy előttem is mondták, ha kiderül, hogy volt ilyen ügyed, pláne egy cigánnyal, akiknek messze több joguk van a felzárkóztatás jegyében, akkot tuti buktad a jövődet.


Összeségében, légy higgadt, és ne menj bele semmibe.

2012. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...


Megfogadom a tanácsokat, ha ő üt, visszaütök, de nem én fogom kezdeni, és próbálom kerülni a konfliktust!

2012. febr. 13. 16:48
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem tudod magadról lerázni?

Amúgy meg, mondhat akármit, peregjen le az rólad.

2012. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!