Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek vagy ne? Vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek vagy ne? Vagy a másikat válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval, az lenne a problémám, hogy megismertem egy aranyos, jó pofa srácot. Szoktunk facebook-on beszélgetni, illetve egyszer találkoztunk eddig egy fél óra erejéig! Igazából jól elvoltunk, meg elvileg hétvégén is találkozunk. Ismerem látásból régebb óta. Rendes, okos srácnak tűnt. De a napokban megtudtam róla hogy füves! És nagyon nagyon rossz bandában van benne! Nem jár be rendszeresen a fősulira se, illetve munkája sincs. Esténként kocsmázik, illetve keményen tolja a füvet. Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatban? Korban pont hozzám illő lenne, mert 2,5 év van közöttünk a javára! De viszont van egy másik fiú is, akit régebb óta ismerek, és ő vele is nagyon jól elvagyok, csak az a gond hogy itt 11 év van a javára! Viszont ő normális, van munkája, pénz, rendes háttere! Ti mit csinálnátok? Belemennétek a rossz fiúval egy kapcsolatba, vagy az idősebbet választanátok, vagy pedig inkább hagynátok mindkettőt? Létszíves segítsetek, mert teljesen tanácstalan vagyok!


18/L


2012. jan. 30. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A füves nem kellene, akkor sem, ha ő lenne az utolsó ember a világon!
2012. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én a helyedben megpróbálnám vele s elbeszélgetnék a fejével

de egy biztos: amelyiket a szíved választaná! nem számít, mit hogyan logikázol és kombinálsz... ha a szíved boldogtalan lesz, cseszheted az egészet

2012. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyik se, a füves már csak erkölcsileg. A 11 évvel idősebb meg mert egy öreg. Kettő ha egyszerre két pasi jön be annyira akkor nem vmi nagy szám az öreg
2012. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztaltam,hogy ha valakinél nem tudom azonnal eldönteni,hogy meg akarom-e ismerni,akkor az nem is érdekel igazán,vagyis nincs értelme foglalkozni vele.Nagyon racionálisan állsz a dolgokhoz,sakkozgatsz,hogy hogyan járnál jobban.Ennek sincs semmi köze a párkapcsolathoz,legalábbis az őszinte érzelmeken alapulóhoz semmiképp.
2012. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mintha muszáj lenne választani. Én egyiket sem választanám, pláne, ha egyikbe sem lennék szerelmes. Ha mindegyikkel vannak kételyeid, hagyd őket, majd találsz olyant, aki valóban illik hozzád.
2012. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te figyelj ide.Egyiket se válaszd...Találsz mindkettőnél jobbat.Füvessel SOHA én mondom...
2012. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha már 2 embert szeretsz egyszerre, akkor egyiket sem szereted igazán.
2012. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tevetke ***** válasza:

A füves felejtős!!! Még elég fiatal vagy, így szerintem az idősebb is felejtős, mivel úgy tűnik nem fűznek hozzá különösebben gyengéd érzések. Várj olyan fiúra, aki rendes, tetszik és érthetetlen módon bizseregsz már attól is ha csak a közelében lehetsz...

Én is erre várok... bár lehet, sokáig fog tartani :D, de ez még nem ok arra, hogy mindenféle jött menttel összeálljak...

23/n

2012. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
27%
semmi baj nincs azzal hogy fűvezik ezért nem kel el ítélni senkit az ország 70% füvezik csak nem mind ismeri be őrülj neki hogy ő legaláb felválalja és nem hazudik neked
2012. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tevetke ***** válasza:
Az ország 70%-a??? Te melyik országban élsz??? Hollandia??? Vagy álomország tengerpartján, játékok közt és Paff a haverod?!?!?! :D
2012. febr. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!