Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől szellent állandóan a...

Mitől szellent állandóan a kutyám?

Figyelt kérdés
Nos elég kényes,és viccesen hangzó kérdés,de ettől még probléma. Nem arra gondolok,hogy néha-néha mint az emberek is ereget egy-egy békés galambot. Hanem sajnos non-stop nyomatja van hogy fél percenként,ami ciki,hogy hangosan,szóval ha valaki itt van nálam még magyarázkodhatok is,hogy nem én voltam a "paraszt",na és a szaga.....Mint egy nagy halom rohadt zöldség vegyítve néhány tucat záptojás szagával,borzalmas. Körül-belül másfél hete megy ez így(és kb. ennyi ideje tüzel is),és egyszerűen nem tudom mitől. Nem etetem mindenféle baromsággal,csak száraztápot,vagy csirkehúst rizzsel kap. Viszont,nem tudom ok lehet e erre,de úgy 2 hete mióta jó idő van kint,azóta többet van az udvaron,és sokat mozog(eddig ugyanis többnyire a házban volt a hideg miatt). Mi lehet itt a probléma? Talán valami emésztési zavar? Vagy lehet köze a tüzeléséhez,vagy a több mozgáshoz?
2012. márc. 7. 11:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
12:40-es. A celebek hülyeségeit? Mire gondolsz?
2012. márc. 8. 09:36
 12/12 anonim válasza:

Remélem megoldódott a kutyus baja!

Nekünk is fenn áll ez a szagos kis probléma, remélem a táp cseréje befog válni. És igen, "szériahiba" mert tök véletlenül nekünk is boxerünk van. egyébként én is hallottam, hogy rövid pofijú kutyaknal (mopsz, boxer) előfordul mert sok levegőt nyelnek le.

2014. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!