Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a táp tényleg egy hulladék?

Ez a táp tényleg egy hulladék?

Figyelt kérdés

[link]

A kutyám ilyet eszik. Most kezdtem el adni neki, de úgy néz ki olyan 3-4 hónapig ezt fogja enni anyagiak változása miatt. Ez a táp bejött neki, magában is megeszi, viszonylag megfizethető áron veszem kilóját (580ft) A Happy Dogról pedig azt hallottam, hogy a prémium tápok alsó szintjén van.

Viszont olvastam most, hogy azt írták erre a tápra, hogy hulladék. Ez tényleg így van? Mi a véleményetek?


2012. márc. 7. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó táp...

Az enyém is ezt eszi csak nem ezt a változatát...

2012. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Akiteki ***** válasza:
59%
A Happy Dognak is kétféle változata van. Ez az ócskább. Nem jut eszembe, hogy hívják a másikat, ha néha véletlenül kifogy a tápunk, akkor el szoktam szaladni az állatorvoshoz és veszek egy zsákkal. Az a színes elfogadható, de erre még az orvos, aki forgalmazza, ő is mondta, hogy ne vegyek. Nem hiába kerül a harmadába a másiknak.
2012. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó táp lehet h nem a legdrágább de jó minőség.
2012. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
A Happy Dog Surpreme a jobb vàltozat neve. Néztem régen én is ezt a màsik tàpot, engem nem győzött meg. De azért nem olyan hulladék, mint a Pedigree. Valahol a Dog Chow szintjére tennèm.
2012. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy nagyon jó táp megfizethető áron. Mi már kb fél éve adjuk ezt a kutyámnak és gyönyörű a szőre, sokat erősödött is (persze még növöget).

Szóval max az húzza le ezt a tápot, aki csak és kizárólag a legdrágább, és állítása szerint legjobb(?) táppal etet.

2012. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
53%
Hát bizony, biztosan az nagyon sokat ért hozzá, akinek van egy fél éves egy szem kutyája. Mindenki úgy rontja el a kutyáját, ahogy jólesik, csak ha valaki jobbat akar, azt nem kéne győzködni, hogy a sz... is jó. Láttam a különbséget egy alomból származó kölykök között, az egyik prémium tápon lett felnevelve, a másik ilyen "valamitadunkneki" kategórián.
2012. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

én ezt az összeget inkább rendes húsra költöm, és sokkal jobb kajával etetem belőle a kutyát...

múltkor valami miatt átböngésztem a HD tápokat is, mindet. egy olyat találtam, ami nem kukoricás, vagy gabonával telenyomott lett volna... ha muszáj lenne tápot etetnem, akkor biztos nem ezt a márkát választanám.

2012. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha elolvastad volna rendesen a válaszom, egy szó sincs benne arról, hogy fél éves a kutyám! Azt írtam, hogy fél éve ezzel etetem! Nem mindegy!


Prémium táp is csak annak van eladva, persze 2-3x annyiért. Nem sok különbség van köztük.Ki tudja mi van azokban is. A legtöbb ilyen táp csak jól "felfújja" a kutyát, nyomatják neki 2-3 évig, járnak kiállításra, persze hogy nyer a kutya, hisz milyen szép bla bla bla...aztán meg 5 évesen kimúlik a kutya az állítólagos "prémium táp" okozta mellékhatásoktól. Na erről ennyit!

2012. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, az. Olvasd csak el az első 5 összetevőt az összetevők listáján: búza, búzaliszt, kukorica, töpörtyű, marhafaggyú... Egy jó tápnál nem ezeknek kellene itt állnia....
2012. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én saját tapasztalatból annyit tudok mondani, hogy nekünk nem vállt be. Azt hittem jó lesz mikor megvettem, aztán folyamatosan hasmenése volt tőle a kutyámnak. Muszáj volt áttérnünk az Acana-ra. Az most kezdi teljesen rendbe tenni a pociját. De azelőtt elég sokat szenvedtünk az ilyen tápok miatt, amíg még nem tudtam meg, hogy melyek a jobb minőségű prémium tápok. Igaz, hogy drágább, de nekünk bevállt és inkább költök havonta pár ezerrel többet, minthogy állandóan menjen a hasa szegénykémnek! Egyébként, ha netről rendeled a kaját lényegesen olcsóbb, vannak olyan webáruházak is amelyeknél ingyenes a házhoz szállítás MO. egész területén. Nézz körbe!
2012. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!