Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis, hogy képzelik ezt egyesek?

Mégis, hogy képzelik ezt egyesek?

Figyelt kérdés

Mivel faluban lakok, sajnos nincs kutyafuttató, és a mezőre szoktam kimenni 2 kutyás társaságában. Ma egyedül vittem és voltak ott más kutyások (őket még nem is láttam) és amikor el akartunk mellettük menni (pórázon, szájkosárral) az egyik kutya odajött és elkezdett vicsorogni. Megkértem őket, hogy fogják meg addig, ameddig elmegyünk. Erre odajött az egyik gazdi, belerúgott a kutyámba és leköpte! Mivel, én elég hamar felhúzom magam elkezdtem vele ordibálni, hogy ezt mégis, hogy képzelte. Itt már odajöttek a többiek is és mind azt bizonygatta, hogy a kutyám megérdemelte, mert csak egy korcs, és a korcsoknak nem is kéne élniük.

Ennél a mondatnál mentem el onnan, mert itt már tudtam, hogy rendőrségi ügy lenne a dologból, ha maradok, de ez most lényegtelen.

Mégis, hogy képzelik ezt egyesek? Milyen véleménnyel vagytok az ilyen kutyásokról?


2012. márc. 8. 17:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudtam volna elsétálni.

Egy hatalmas fejlecsapást biztos adtam volna neki. Azért gondolkozzon már mit tesz.

Az ilyen kutyásokat nagyon utálom, azt hiszik hú de menők ha vesznek szaporítótól egy kutyát, aztán mindenki másét korcsozzák.

2012. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
65%

Ez nagyon durva és felháborító! Nagyon sok idióta gazda van sajnos...én is rúgtam már bele kutyába, csapkodtam meg a póráz vaskarabinerével, amikor megtámadták a kutyámat, gazdi nem volt sehol, vagy éppen nem tudott mit kezdeni. De ez teljesen más eset.

Milyen fajta kutyád van? És a szájkosarat azért használod, mert szükséges a kutyádnál, vagy mert jogkövető állampolgár vagy? Mit reagált a rúgás után csóri kutya?

Én is tuti, hogy leüvöltöttem volna a fejüket és megfenyegettem volna őket, hogy megtudom hol laknak és feljelentem őket, ha még egyszer meglátom őket...nyilván nem állnék le verekedni, nem csak azért, mert lány vagyok :) Több ember ellen esélyed nincs és akkor még Téged ültetnének le, mert a kutyabántalmazás nem izgatja a rendőröket :(

2012. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Én, én nem tagadom, bele rúgtam volna abba a ****** 'gazdába'. De most tényleg, hogy képzeli? Ennek minek egyáltalán kutya?
2012. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem!! Nekem már attól eldurrant az agyam, hogy elolvastam. Basszus én nem tudom mit csináltam volna, de lehet, hogy ráugrok lány létemre. Nagyon utálom, ha a szeretteimet bántják és nem érdekel ki az ellenfél. Mondjuk szerintem belénk azért nem kötnek, mert egy nagy bottal szoktunk sétálni (sok a nagytestű önsétáltató). Nagyon sajnálom, hogy ez történt veletek! Tényleg nagyon együtt érzek!!! :((( Legszívesebben megverném őket!! Főleg ezt a gusztustalan embernek nem nevezhető söpredéket!!
2012. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy sokan írjátok, hogy megvernétek őket...

De ennek azért nincs nagy realitása.

Aki képes belerúgni és leköpni egy kutyát csak úgy, az verekedni is durvábban fog, mint itt mi mind összesen a legdühösebb pillanatunkban tudunk.

És ne felejtsük el, hogy a társasággal kutyák is voltak.

Kétlem, hogy kimaradtak volna a buliból.

Így a saját kutyám védelmében én nem hergeltem volna ezeket a f.szokat...

Sajnos, ez a nagy büdös igazság.

Itt esélytelen lett volna a jogos revans.

EZ a dühítő.


Én mondom, paprikaspray, illetékesek telefonszáma.

Ha van rendőr ismerős, az ő telefonszáma.


(A kutyás rendőrök amúgy egyáltalán nem hanyagolják az ilyen kutyarugdosásos sztorikat. Ismerek ex-kutyás rendőrt (meghalt a kutyája), ha én ilyennel felhívnám, ő lenne aki agyonveri azt a p.rasztot...)

2012. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Sok alja ember van sajnos, amit ez az eset is bizonyít. Ha az én kutyámmal csinált volna ilyet, minimum elküldtem volna melegebb éghajlatra, de tettlegességbe nem mentem volna bele, már csak a méreteim (158cm :)) és a túlerő miatt sem. Nem is tudom hirtelen, kinek lehetne szólni, hogy vmi érdemben történjen azzal az emberrel. Remélem többet nem fordul ilyen elő veletek, szegény kutyus. Egyébként meg el tudom képzelni, hogy viselkedhet a saját állatával otthon, talán ezen a vonalon lehetne elindulni, ha tudnád hol laknak...
2012. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre válaszoljak (minimumra csökkentett káromkodással):Szóval,úgy,hogy idióta állatkínzók is vannak ezen a világon,akik abba bele se gondolnak hogy mit érezhet az a szerencsétlen élőlény.


Képzeld mit csinálhat a saját kutyájával!!!!!!!! :'( csak felkel reggel,a kutya egyet ugat,ő meg leköpi,megrúgja..... és hogy milyen véleménnyel vagyok róluk?????azt szavakkal nem lehet kifejezni...de ha velem történt volna,99% hogy ott helyben felnyársalom...minimum gyomorszájon vágom...na jó,valószínű hogy csak ordítanék vele. Ezért nagyon sajnállak és a kutyádat is...és mi az,hogy nem érdemes élnie csak mert "korcs"???? és ha neki az apja magyar az anyja meg angol akkor te is nyugodtan mondhatnád hogy nem is ember csak mondjuk egy pávián....ezen nagyon felhúztam magam,és együtt érzek veled,még ha nincs is kutyám,csak tengerimalacom...

2012. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!