Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek? ( Többi...

Mi a véleményetek? ( Többi lent az 5 mini pincher anyukája )

Figyelt kérdés
Bocsánat a kérdésért igazából csak tudatni szerettem volna veletek, hogy ma vitték el az utolsó mentett kis pinchert. Igaz hogy egy szegényebb családba került, vidékre de 2 kisgyerek várt rá immár 3.éve. Így már mind a 4-en családban vannak ahol imádják őket és sikerült is nekik szépen feloldódni. Bechipeltettem őket a biztonság kedvéért és a kötelező oltásokkal kapták meg a gazdik. Folyamatos kapcsolatban vagyok a gazdikkal, szépen feloldódtak a kicsik és már rosszalkodnak is.:) Szeretném megköszönni nektek a sok tanácsot,segítséget. Bár nagyon sajnálom azt az 1 picikét amelyik sajnos nem élte túl:(
2012. márc. 10. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

gratulákok szép munka :)

biztos egy szemed sírt a másik nevetet,nagyon sokat foglalkoztál velük..

2012. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a Tiéd!
2012. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le a kalappal előtted! Minden elismerésem :)
2012. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le a kalappal! ;))
2012. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem, a gazdák tudják, hogy mennyi gond, kitartás eredménye , hogy nekik lett egy kedvencük.

Azzal a kicsivel mi van, amelyiknek a lábával volt a gond?

2012. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen bár nélkületek nem ment volna. Amelyik kiskutyának gond volt a lábával ő végül is családban maradt. A nagy szüleim vették magukhoz. Azóta velük alszik, sokat nőtt és nagyon játékos.:) Igazi rossz csont. Alkalmazzuk neki a tornát és a helye is szőnyeggel van kibélelve. Napról napra jobban használja a kicsi lábát és most már bátran terheli.Már a futkározás is megy.
2012. márc. 10. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosan sokat fog még javulni !

A lehető legjobb helyre került :-D

2012. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!