Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya jó megoldás lenne?

A kutya jó megoldás lenne?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, anyukámmal éltem eddig, de ö elköltözik vidékre. A barátommal pedig még nem lakunk együtt. szerintetek egy kis kutyus jó megoldás lenne arra,hogy ne érezzem magam magányosnak? most munkám sincs,igazából sokat vagyok egyedül,mert a páromnak 2 müszakos munkája van,és a barátaim is kimentek külföldre. mindig is vágytam egy kutyára, de most egyre jobban azt érzem,hogy itt az ideje... szerintetek?

2012. márc. 10. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az embernek arra van ideje, amire szán időt!


Nyugodtan vegyél kutyulit, nem leszel egyedül. nekem is mindig volt kutyám, most is van, pedig összeköltözés előtt állok a barátommal, nincs munkám stb. Mindent meg lehet oldani.

2012. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi, meggyöztetek :) na már csak akkor egy nevet kéne találni! bichon bolognese-t szeretnék, egy kislányt,de nem tudom eldönteni mi legyen a neve, gondolkodom ezeken: Jenny, Maya, Daisy, Szofi, Szaffi, Honey, Candy, Lotti... de mondhattok még neveket!
2012. márc. 11. 15:22
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne kezdd te is... Legyél kreatív, a te kutyád lesz basszus, nem a miénk.

Egyáltalán miért akarod előre elnevezni? Hazaviszed, ránézel, megismered, és adsz neki nevet. Mind így csináljuk.

2012. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, hogy akkor adj neki nevet, ha már megvan :) Viszont tanácsolom, hogy valami ritkább nevet válassz neki :) Nézz körül külföldi oldalakon, ott rengeteg, jobbnál jobb nevek vannak, amik még ritkák is ;)
2012. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!