Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki jó rejtélymegoldó? Ez...

Ki jó rejtélymegoldó? Ez mitől lehetett? Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Érdekes dolgot vettünk ma észre! Épp rágócsontozott a kiskutyám az ágy végébe amikor párom odament hozzá megszeretgetni mikor vmi nedvesbe könyökölt! Először azt hitte nyál de aztán megszagolta majd énis és elég pisi szaga volt de nem annyira és csak a lepedőn volt egy nedvességfolt a matrac olyan se lett pedig vékony a lepedő..A kutyám szobatiszta amúgy, egyszer pisilt az ágyba akkoris cs 8 hetes volt! Nem tudom róla elképzelni, elötte pisilt fél órával és már 2 éves lesz! De végig ittvolt az ágyon és játszott észre vettük volna ha idepisil szerintem:S Délután egyedül volt 1 órára akkor lehetett? De a matrac mért nem lett olyan? És addig nem száradt volna meg? És ha esetleg odacsurgatott mégis akkor mitől lehet? Köszi előre is a válaszokat!
2012. márc. 12. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős és milyen nemű kutyáról beszélünk?
2012. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kan kutya?
2012. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Az enyém kan. Találtam egyszer hasonló plecsnit a zoknimon ami leesett a szárítóról. Az nem pisi volt, annyit mondhatok:D
2012. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, látom, két éves... Hát a fene tudja. Lehet, hogy csak annyira belefeledkezett a rágásba, vagy nagyon izgatott lett, amiért odament párod szeretgetni, hogy eleresztette magát, bár ha erre hajlamos lenne, akkor valószínű nem most történt volna először. Ha ismétlődik, doki.

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy felszáradt volna, ha ott fekszik rajta a kutya, nincs hova száradni... Több órás is lehetett...

Sűrűn kap egyébként rágócsontot az ágyon? Én nem csinálnék étkezőasztalt abból a helyből, ahol aztán alszom meg egyéb mocskos dolgokat művelek ;)

2012. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

kislány kutya pincsi és ivartalanított! Tényleg még nem történt ilyen és ez nem olyan csont hogy csirkenyak vagy vmi hanem egyszerű állatkereskedéses rágócsont,nem piszkít vele de nem is ez a lényeg:)

Szerintem is ha legközelebb lesz ilyen elmegyek vele dokihoz :( De akkoris annyira nem tudom róla elképzelni..Tudná hogy rossz és szégyellené magát,mert még emlékszek karácsonykor hányt az előszobába és utána kúszva jött be nagyszobába,remegve,szégyellte magát, aztán persze nem csesztem le de tudja hogy mikor rossz amit csinál :S

2012. márc. 12. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már így szóba hoztam, el sem tudtam képzelni (bár nem is akartam), hogy sikerült meghágnia a zoknimat, de annak ilyen állaga és szaga volt mint amit te írtál. Én is azt hittem először hogy nyál, de nagyon enyhén pisi szaga volt, és mivel jó a szaglásom mást is éreztem benne. A zokni ment a kukába, és egy hétig nem tudtam ugyanúgy nézni a kutyámra mint addig. Azóta nem volt ilyen. Lehet, hogy beindult a csonttól:)
2012. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy odanyáladzott és utána beleült? Vagy ne adj isten felfázott picit. Bár akkor biztos nyugtalan lenne meg volna más tünete is. De azért jobb ha doki nézi meg.
2012. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítva van, előfordulhat inkontinencia.Beszélj erről az orvosoddal.
2012. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

"Tudná hogy rossz és szégyellené magát,mert még emlékszek karácsonykor hányt az előszobába és utána kúszva jött be nagyszobába,remegve,szégyellte magát, aztán persze nem csesztem le de tudja hogy mikor rossz amit csinál :S"

ez sokkal nagyobb gond mint amit te problémának látsz!

egy ennyire zavarodott kutyánál nem kell csodálkozni semmin-el kéne kezdeni tudatosan, következetesen nevelni... persze nem árt a gazdival kezdeni a dolgot!

2012. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de ez csak egyszer fordult elő akkor várjak még a dokival vagy várjak még hátha lesz baleset? Étrenddel nem lehet ez kapcsolatban? Lehet hülye kérdés de evett epret ma amit eddig még soha nem lehet így allergia az eperre? esetleg a krumplis tésztára? Nem kapott sokat egyikből se csak ezis megfordult a fejemben szerintetek? Lehet ez ételintolerancia?
2012. márc. 12. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!