Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel kutyánk mindenféle...

Spániel kutyánk mindenféle állatot megfog, megeszik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van benne vadász vér, és nem is zavart mikor verebeket meg egereket fogott. De most valami hatalmas menyétet vagy nyestet eszik. Meg sem tudom állapítani, annyira szét van marcangolva. Nem akarom, hogy valami rothadó hullát egyen, ki tudja az milyen mérget evett korábban. De szüleim azt mondták, hogy semmi baja nem lesz tőle. Engem viszont zavar, hogy egy nyest tetem van az udvar közepén. Baj, ha megeszi? Hogy szokhatna le erről?
2012. márc. 13. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt már elmondtuk, lehet baja. De nehogy azt hidd, hogy a megkötés segít, láttam én már ketrecbe zárt macskát egeret fogni, nem egyet. Vidd el egy jó kutyaiskolába, ahol szakemberek segítenek megoldani a problémádat.
2012. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ácsi én segíteni szeretnék.

azt, hogy unatkozik még mindig valószínűnek tartom.

máskülönben nem keresne magának feladatot...


tök jó, hogy ennyit foglalkoztok vele, mázlista, hogy úszkálhat a kerti tóban, de ez nem FELADAT.


A spani viszont egy értelmes, jó kis vadászkutya.:)


Szerintem megveszne örömében, ha apportoznátok...

Sok kutyánál megoldás a szökésre/kertészkedésre/kukázásra - adott esetben vadászatra, ha kerestek egy jó kis kutyás sportot.


megdöbbentő, de onnantól, hogy van feladat, az esetek 98%-ában megszűnik a károk hobbi.

2012. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kutyás sport? Láttam már ilyen játékokat, de csak TV-ben. Ilyen kis alagutak, oda bemásztak és kaptak ajándékfalatokat. Biztos jó drága egy ilyen, de talán mi is tudunk egy ilyet barkácsolni. Ez vajon jó lenne? Vagy nem ilyesmire gondoltál?
2012. márc. 13. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!