Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe Spitzről kinek milyen...

Törpe Spitzről kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk venni egy kutyát, de a döntést rám bízta, nekem a Spitz tetszik legjobban. Kérlek írjatok a természetéről pár szót, sokat olvastam róla, így most inkább személyes tapasztalatok érdekelnének, mert a fajtaismertetőkben írnak mindent.
2012. márc. 14. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
elég nehezen kezelhetőek. nekem régen volt kettő is egyszerre. nagyon féltékenyek, ha nem egyszerre kapnak enni, mindig összevesztek. nem tűrtek meg más kutyát/embert a közelükben csak minket. jó házőrzők. nem könnyű őket tanítani, nehezen értik meg, vagy oda sem figyelnek. összességében jó kutyafajta, de nem szabad hagyni hogy ők vegyék át az irányítást, mert hajlamosak rá.
2012. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aassddff112233 válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval. A kiskutyát 10perc alatt megtanítottam leülni. Nagyon értelmes, csak figyelemigényes és emberfüggő.
2012. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!