Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért "harapott meg" a kutyám?

Miért "harapott meg" a kutyám?

Figyelt kérdés

Szóval,kint voltam és a kutyám/németjuhász 2/F/ valahol talált egy szivacsdarabot.Elkezdte szétszaggatni.Odamentem és el akartam tőle venni,de ő odakapott a kezemhez...nem mondom hogy fájt,mert alig látszik,de akkor is miért "harapott meg"?:/ ilyet még sose csinált.És ezt szerintem nem játékból csinálta,hanem rendesen.

Miért?


2012. márc. 15. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, hogy ő a falkavezér, és megteheti. Hogy övé a szivacs, és megharaphat téged, ha el akarod venni. Ajánlom hogy menjetek el egy kutyasuliba, ott segítenek rendbe tenni a helyzetet.
2012. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A falkavezérséget nem tanítani kell. Épp az a lényeg, hogy ő ezt érti alapból, csak nekünk kel megtanulnuk kutyául és elmagyarázni neki, hogy mi vagyunk a főnökök. A kutya maga bármilyen életkorában alkalmas arra, hogy elkezdj vele az ő nyelvén kommunikálni.
2012. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Hú, ilyet csinált velem is a kutya. Az is pont szivacsot talált, amiben előtte kutya feküdt. Mindenkit összeharapdált volna, nem engedte elvenni. Sajnos téged nem ismer el.m mint fentebb állót.

Nagyon vigyázz, mert rádkaphat,szóvalnem fog tartani tőled sem, máskor is megkaphat.

2012. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!