Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek van kutya biztosításoto...

Nektek van kutya biztosításotok? Hogy működik?

Figyelt kérdés

Most hallok ilyenről előszőr.

[link]


2012. márc. 15. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

nem kell az a kutyának se... szó szerint.

ha nem beteges típus az állatka és vigyáztok rá

2012. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kötöttem a kicsi palotapincsimre, de azóta még nem volt beteg, úgy hogy nem használtam ki.
2012. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Azt a pénzt, amit kifizetnél a biztosításra, tedd el havonta. Ha gond van, lesz mihez nyúlnod.
2012. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A biztosítási védelembe a 6 hónapnál idősebb és 7 évesnél fiatalabb kedvencét vonhatja be."

Ha kötnék is ilyet, az azért lenne, hogy az idősebb kori drága dolgokat elkerüljem, de úgy tűnik, erre nincs lehetőségem. A kutya legegészségesebb időszakára kb. felesleges biztosítást kötni szerintem.

2012. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy ideig nagyon sokat foglalkoztam ezzel a kutyabiztosítással és meg kellett állapítanom, hogy egy hatalmas nagy baromság ami szinte minden komolyabb,fizetősebb költségek alól kibúvót keres. Pl rengeteg beavatkozást nem is finanszíroz. Én is inkább azt javasolnám, hogy minden hónapban tedd félre neki ezt az összeget.
2012. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!