Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez más kutyaiskolába is így...

Ez más kutyaiskolába is így van? Váltsak iskolát?

Figyelt kérdés
Csoportos képzésre járok 9 hónapos Német juhászkutyámmal.Csoportosan vonulunk csináljuk a feladatot(pl.leül ott marad,távolabb megyünk behívjuk stb.).Ezzel nincs is baj,csak pl.az én kutyám nem tud feküdni,szóltam a kiképzőnek és nem hogy segített volna azt mondta tanítsam meg otthon.
2012. márc. 16. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Válthatsz egyébként úgy kell h magad mellé ülteted és ráhúzod a lábadra miközben lépsz arrébb ezzel ledöntöd a földre és rálépsz a póráz karabíneré amint nyugton maradt felülteted és jutifali :)
2012. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy esélyt még adnék neki, lehet, hogy rossz napja volt. Ha a helyzet változatlan maradna, vagy egyéb dolgok is lennének, amik nem tetszenek, akkor váltanék.
2012. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen elő sem fordulhat, bárkinek bármi gondja van, ha lehet akkor akár azonnal jön és segít aki épp vezeti a csoportot, ha ez valamiért nem lehetséges, akkor óra után ott maradnak és segítenek bárkinek. Nem egyszer láttam, hogy kiképzés után 2x annyi ideig tartottak különórát, adtak tanácsot +ba a gazdiknak az oktatók, mint ameddig az óra tart. És se előtte, se utána nem küldtek el senkit, mivel néha hétköznap is lent vannak, akkor is szívesen segítenek nálunk bárkinek, ha épp arra jár.
2012. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk diszkréten visszakértem volna a pénzemet egy ilyen után. Megtanult feladatokat gyakoroltatni egyedül is tudsz vele, ahhoz nem kell iskola. Esetleg beszélhetsz az iskolavezetővel (ha nem ő volt az), hogy itt ez-e a módi, mert akkor ne raboljátok tovább egymás idejét.
2012. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy menniyre volt ez valóban így? Mert azt ugye nem várod, hogy majd a heti egy alkalom elég lesz arra, hogy mindent megtanuljon a kutya? Otthon is gyakorlolni kell vele. Elég naponta kétszer 5-10 perc, de szükséges! Ha elmondták, hogy hogyan tanítsd meg rá és azt kérték, hogy otthon is foglalkozz vele, akkor az szerintem normális. Ha nem kapsz segítséget, akkor válts! Mi is jártunk olyan iskolába, ahol minden problémára az volt az oktató válasza, hogy oldjuk meg mi magunk. Ott is hagytuk.
2012. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!