Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki törzskönyvvel add...

Ha valaki törzskönyvvel add el egy kutyát az még lehet szaporító?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát pedig mégis megcsinálták, a két szememmel láttam a "fila" tetkóját, azt is rárakta valaki, aki vállalta a kockázatot. Mindig van annyi pénz, vagy olyan állatorvos haver, amivel meg lehet oldani.
2012. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

anno, megszülettek a kiskutyák, beadtuk a törzskönyveket, kijött a tetováló mester, aki alomellenőr is volt egyben, és amelyik kiskutyának olyan hibája volt, ami eltér nagyban a standard-tól, egyszerűen nem adta ki a törzskönyvet.


Én ismerek olyan "tenyésztőt", akinek egy db. törzskönyve van szukára, és vagy 5 szukája. ha kell a tk. lehozza annak az egynek a papirjára. Én ugy gondolom, hogy inkább a "divatfajtáknál" van félnivaló. Amelyikek felkapottabbak, jobban eladhatók, és megéri szaporitani. ott inkább játszanak ezekkel a dolgokkal. Kihasználják azt, hogy a vásárlók zöme azt sem tudja megállapitani, hogy kell kinéznie a törzskönyvnek, olvasni meg pláne nem tudnak belőle.

2012. márc. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!