Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennie kell? Jogos az aggodalom?

Mennie kell? Jogos az aggodalom?

Figyelt kérdés

Pár hete édesanyámat megtámadta a kutyánk, mikor ki akarta tenni reggel, édesapámat közben megharapta.

Ma engem támadott meg, aztán mikor úgy tűnt, hogy lenyugodott, odajött hozzám és megsimogattam, akkor megint.

Édesanyám minden áron el akarja vinni a háztól.

Jogos?


A kutya 3,5 éves kan német vizsla.



2012. márc. 16. 23:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
én úgy vagyok ezzel,hogy az a kutya nem kutya aki a saját gazdáját megharapja.
2012. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem tudjátok kezelni a kutyát, ha már idáig elfajult a dolog hiába adnánk bármiféle tanácsot is. Keressetek neki hozzáértő gazdát, aki foglalkozik vele és megneveli, kérdés már csak az, hogy fogtok-e ilyet találni.
2012. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%

Én már az elsőnél elaltattam volna.

Ha egyszer megharap,megharap többször is.

2012. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
14%
én úgy vagyok ezzel,hogy az a kutya nem kutya aki a saját gazdáját megharapja.Ha Édesanyád elakarja vitetni vitesse el.Még mindig jobb ez mindha a szomszokkal csinálná és akkor meg a bírság fizetése lesz nehéz.
2012. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
*szomszédok
2012. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Lenne hova mennie, kutyatenyésztőkhöz. Igazából nem tudom mi történik vele, olyan, mintha néha begőzölne, és nem ismerne meg minket. Egyébként egész nap normális volt, sőt, kicsit olyan mint egy macska, csak nagyban. Folyton bújik, hanyatt vágja magát, hogy simogassuk meg.
2012. márc. 16. 23:28
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Lóf*szt. A kutya nem rosszindulatból harapott, hanem azért, mert ahogy esik úgy puffal alapon foglalkoztatok vele, nem neveltétek, nem tudjátok, hogy az ő nyelvén mi mit jelent és mik az igényei.

Nevelhető, az aggresszió megszűntethető, de idő, energia és adott esetben pénz kérdése. Olvassatok utána a falkavezérségnek, könyvekben, cikkekben, (nem akárhol, hanem mindenhol, minél több az infó, annál jobban megértitek őt), és ha van rá lehetőségetek, kérjetek segítséget olyan szakembertől, aki ilyen alapokon dolgozik.

Lehet belőle normális kutyát csinálni, kérdés, hogy akarjátok-e.

2012. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%
mivel vizsla kutyusról van szó és mivel vadász kutya,miért nem viszed el erdőbe hagy élje ki magát.Állatorvostól még nem voltál ez ügyben?
2012. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Illetve természetesen mindenekelőtt vigyétek el állatorvoshoz, hogy kizárjátok a szervi eredetű agressziót. Lehet, hogy valahol fáj valamije, és akkor harap, ha ott piszkáljátok.
2012. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

vagy agyi eredetű is lehet a gond és gyógyszerrel lehet tudják kezelni


Ha a szervi gondokat kizárták akkor a neveléssel van a probléma

2012. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!