Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy csipogós gumicsontom,...

Van egy csipogós gumicsontom, amivel a kutyák játszani szoktak, de az én kutyám nem hajlandó bevenni a szájába, fél tőle aszt hiszem. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem minden kutya szereti a csipogós cuccokat. Az én tacskóm sem szereti mikor ráharap és sípol akkor otthagyja. Azóta játszik vele amióta a Puli kirágta belőle azt a sípolós bigyót.

Nem kell erőltetni, vegyél neki másmilyen játékok.

2012. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél neki nem sípolósat.Az enyémekse szeretik ami hangot ad,én meg kifejezetten útálom.
2012. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma elkezdtem sípoltatni neki,de vonyított...
2012. márc. 17. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti, ne erőltesd. Vagy szoktasd hozzá fokozatosan, például fogj egy tál felkockázott virslit/sajtot/párizsit, és egy sípolás - egy falat. Aztán ha már nem zavarja, hanem várja a sípot, tedd le, add oda neki, had sípoltassa ő. Imádni fogja :)
2012. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!