Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egyszerűen nem...

A kutyám egyszerűen nem figyel és megy a maga útján ha nincs megkötve mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma amikor elvittem sétálni a kutyámat, az erdőbe elengedtem, kellett szaladjak utánna, hogy megfogjam és biztos vagyok benne, hogy nem futott semmi után! Kiáltottam a nevén de nem halgatott rám ő a saját feje után sétált szaladt el tőlem kedvére, és ha el is engedem az udvaron akkoris megy ki és szalad el. Mi lehet ennek az oka több mint 3 hónapja nállam van, hogyan hozzam hejre?
2012. márc. 17. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nevelni, tanítani kéne,mert magától nem ért magyarul.

Ha ennyire fogalmad sincs, akkor jobb lenne,ha kutyasuliba mennél, ott megtanulod,hogy foglalkozz vele.

2012. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utánna nézek, és az miért van, hogy mégcsak utánnam se jön ha elengedem?
2012. márc. 17. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
mert gondolom a 3 hónap alatt most mentél vele először sétálni. Jött volna egyébként ha nem szaladsz utána,hanem megvárodmíg visszajön.Mennyi idős?
2012. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ÉN ebből azt veszem ki hogy nincs meg kettőtök között a kötődés Szerintem próbálj meg egy kicsit többet foglalkozni vele
2012. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok többet foglalkozni vele csak elég gáz, hogy elengedem az udvarom és kimegy az utcára és lelép :S amúgy 1 éves a kutya.
2012. márc. 17. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
A kötődés hiánya miatt van.
2012. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!