Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért mindenki a Golden retriev...

Mért mindenki a Golden retrievert választja? Mért nem más fajtát? Mért szeretik jobban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A goldi nem jo hazorzo,ahoz tul baratsagos!!

De teleg okos es jol kijon a csalad minden tagjaval.

2012. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A labi tényleg más kategória, formájában, jellemében is egész más, sokkal inkább munkakutya, mint a golden, ami nagyrészt tényleg az ideális családi kutya.
2012. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát...passz. Én nem választanám. Számomra snassz. Átlagos kinézetű kutya,nincs benne semmi "hmmm ez igen"
2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Amikor tini voltam, már akkor tetszettek a goldik. De akkor panelban laktunk, így am.cockerem lett.

Aztán saját családom lett, 2 éves múlt a kislányom, családi házat vettünk, és megvettük álmaim egyik kutyáját. Másik a boxer, de mégis a goldit választottuk.

Azért nem labrador, mert

1. Külsőre nekem jobban tetszik a goldi

2. A környezetemben sok labi van (rokon, szembe szomszéd)

3. Anyóséknak is labijuk (is) van- és hát elvből nem

Egyébként remek kutyus, okos, értelmes, imádom én is meg a kislányom is.

27N

2012. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert elegáns megjelenésű, rendkívül kedves fajta az arany retriever.
2012. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg intelligens, tanulékony is.
2012. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 szacsiga ***** válasza:

Én inkább az kérdezem, miért nem mindenki ilyen fajtát választ? Minden benne van, amit egy kutyán szeretek, és nincs benne olyan, ami miatt tartanék egy kutyától.


Nem túl kicsi, de nem is túl nagy, oda-adó, okos, könnyen nevelhető (de nevelni azt kell, a közhiedelemmel ellentétben, attól, hogy okos, még nem alapból szófogadó), szeret a gazdival sétálni, de ha elmarad a séta, akkor sem követelőzik, annak is örül ha csak tv-t nézünk. Nem válogat a kajában :) A gyerekek a szemében angyalok. Imád fürdeni. Felnőtt korában is olyan selymes a szőre, mint egy kiskutyának. Minden viccben benne van. Akkor a leboldogabb, ha nyakig sáros :P Ha egyet vissantok, rögtön ott van és aggódva figyeli, hogy segíthet-e valamiben stb. stb.

2012. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
igen TE EZT várod el a kutyától,de én nem ezt kérdeztem! :)
2012. ápr. 26. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!